Neler Yeni

Çözüldü✓ BUNUN İÇİNDEKİLERİ KULLANMAK İÇİN BAŞKAA PC YE Mİ TAKMAM GEREKİR?

mellSh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Melih Şahin
Beyler bilgisayar parçalarından çok anlayan biri değilim. Bozulmuş olan laptopumdaki dosyaları ve fotoları kurtarmam için bunu çıkarmam gerektiğini söylediler ve çıkarttım. Şimdi ben bunu başka bir pc ye taksam fotolara falan ulaşabilir miyim ve bunu yine laptopa mı takmam lazım yoksa masaüstü pc kasasına taksamda olur mu?

Ekler

• IMG_2185.jpg
    IMG_2185.jpg
    1.7 MB · Hit: 22
  • IMG_2186.jpg
    IMG_2186.jpg
    1.4 MB · Hit: 25

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,657
İsim
Emir
Beyler bilgisayar parçalarından çok anlayan biri değilim. Bozulmuş olan laptopumdaki dosyaları ve fotoları kurtarmam için bunu çıkarmam gerektiğini söylediler ve çıkarttım. Şimdi ben bunu başka bir pc ye taksam fotolara falan ulaşabilir miyim ve bunu yine laptopa mı takmam lazım yoksa masaüstü pc kasasına taksamda olur mu?
pcne de taksan olur sata kablosunu bulup takınca oluyor diye biliyorum yanlıs değilse sata** ve baska pcye takınca geçiyorbilgiler

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,018
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Masaüstünede takarsın Sata kablosu al bilgisayarcıdan sonra powerinde hard disk güç girişi kablosu var onuda takıcan bitti hard diske bir şey olmadısa dosyalarda duruyordur.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,351
İsim
Hasan Ali
kasa farketmez sata kablosu ve güç kanlosu tak yeter

mellSh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Melih Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Masaüstünede takarsın Sata kablosu al bilgisayarcıdan sonra powerinde hard disk güç girişi kablosu var onuda takıcan bitti hard diske bir şey olmadısa dosyalarda duruyordur.
Hocam bana alabileceğim bir link paylaşabilir misin senin tavsiyenden alsam. Başka bir şey almama gerek yok değil mi?

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,029
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Dönüştürücü alın. Usb ile kullanabilirsiniz.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,018
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Hocam bana alabileceğim bir link paylaşabilir misin senin tavsiyenden alsam. Başka bir şey almama gerek yok değil mi?
Çokta önemi yokki Sata kablosu yaz istediğini alabilirsin ama bilgisayarcıdan al bence daha ucuza verir onlarda doludur o kablodan ve başka bir şey almana gerek yok hard disk nasıl takılır yaz görürsün bide hard diski sabitlemek için vida lazım haberin olsun ona uygun bi vida.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dönüştürücü alın. Usb ile kullanabilirsiniz.
Bunuda yapabilirsin biraz daha masraflıdır ama

Top Bottom