Neler Yeni

BURDAN HAZIR SİSTEM ALIYORUM KENDİM TOPPLAMAYA KORKUYORUM DİYENLERE NE DEMEK İSTERSİNİZ

ÆMRE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
476
İsim
NoOb_GaMeR
BÖYLE İNSANLAR ÇOK ONLARDAN ELBET BU FORUMDA VARDIR NE DEMEK İSTERSİNİZ PC TOPLAMAK ÇOK ZOR MU ?

CYSUS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Diren
Ben tam bilmiyorum arkadasıma toplattırıyorum parcaları ben ona sorup alıyorum o takıyor hazır kasalar daha pahalı oluyor

ÆMRE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
476
İsim
NoOb_GaMeR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben tam bilmiyorum arkadasıma toplattırıyorum parcaları ben ona sorup alıyorum o takıyor hazır kasalar daha pahalı oluyor
BENDE ŞEYDEN ÇOK KORKUYORDUM PSU DAN KABLOLAMAYI ZOR ZANNEDİYORDUM HALA YAPAMIYORUM AKRABA TOPLADI BANA

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Fury4Kn
BENDE ŞEYDEN ÇOK KORKUYORDUM PSU DAN KABLOLAMAYI ZOR ZANNEDİYORDUM HALA YAPAMIYORUM AKRABA TOPLADI BANA
kullanım klavuzlarını atmak yerine biraz araştırıp incelersen kablolamanın nasıl yapıldığının detaylı bir şekilde anlatıldığını görebilirsin

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Muhammet
Hayatımda hiç kasa parçaları birleştirmiş değilim ama parça parça alıyorum. Kendim toplayabileceğime de inanıyorum.

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
BÖYLE İNSANLAR ÇOK ONLARDAN ELBET BU FORUMDA VARDIR NE DEMEK İSTERSİNİZ PC TOPLAMAK ÇOK ZOR MU ?
İstediğim parçaları daha uyguna bulduğum bir hazır sistemi neden almayayım ki?

Montaj hakkında hiçbir bilgim yok, kablolama falan hiç anlamam.

Ayrı ayrı getirip uğraşacağıma hazırı alırım, sistemi kurar keyfime bakarım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Alper kurudagli
hazır sistemler cok kar elde edip az performans veren sistemler.SİSTEM TOPLAMAYI ÖĞRENDİĞİNDE HER ŞEYİ İSTEDİĞİ N GİBİ YÖNLENDİRİP GELECEĞE YATIRIM YAPABİLİYORSUN.normal hazır sistemler al kullan at mantığına dayalı ve pahalı

Top Bottom