Neler Yeni

burdan offline steam hesabı myth wukong alınır mı

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Efe Erdoğan

beyler bu oyunu oynamak istiyorum ama çok pahalı olduğundan dolayı böyle bir yer buldum hiç de bu yöntemi kullanmadım neye dikkat etmem lazım nası oluyo alanlar deneyimleyenler bilgi verirse mutlu olurum
aynı zamanda canlı yayın yapıyorum yayında oynanır mı çevrimdışı oynayabilirsiniz diyo steam çevrim dışı mod işe yarar mı illa giren interneti mi kescez

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Efe Erdoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
link var mı hocam
gerçi kendimde girerim bi dakika.

omerdgn42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Ömer Doğan
İtemsatıştan alabilirsiniz aşırı güvenli bu arada interneti kapatmanıza gerek yok steami çevrimdışı moda alsanız yeterli sol üstte var. Ben kendim itemsatışta birçok şey aldım hepsi hemen gönderiliyor 1000 TL'den fazla para yatırdım itemsatışa. Aldığım hesaplar da asla elimden alınmadı

beyler bu oyunu oynamak istiyorum ama çok pahalı olduğundan dolayı böyle bir yer buldum hiç de bu yöntemi kullanmadım neye dikkat etmem lazım nası oluyo alanlar deneyimleyenler bilgi verirse mutlu olurum
aynı zamanda canlı yayın yapıyorum yayında oynanır mı çevrimdışı oynayabilirsiniz diyo steam çevrim dışı mod işe yarar mı illa giren internetimi kescez
1724683055025.png

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Efe Erdoğan
İtemsatıştan alabilirsiniz aşırı güvenli bu arada interneti kapatmanıza gerek yok steami çevrimdışı moda alsanız yeterli sol üstte var. Ben kendim itemsatışta birçok şey aldım hepsi hemen gönderiliyor 1000 TL'den fazla para yatırdım itemsatışa. Aldığım hesaplar da asla elimden alınmadı

Alıntıyı görüntüle
eyyyvallah hocam sağol item satıştan alıyorum o halde gamesatışta daha ucuz ama herkes item satış dedi

omerdgn42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Ömer Doğan

aynı zamanda canlı yayın yapıyorum yayında oynanır mı çevrimdışı oynayabilirsiniz diyo steam çevrim dışı mod işe yarar mı illa giren interneti mi kescez
Bu satıcının hiç satışı yok bence ondan almayın bence.

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Efe Erdoğan

Alıntıyı görüntüle
hocam son bir şey sorucam yarım saati aşkın süredir iterm satışta hesap açmaya çalışıyorum hangi mailimi yazarsam yazayım kullanılıyor diyo asla kullanmadım eminim bu bir bug mu bir yöntemi mi var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu satıcının hiç satışı yok bence ondan almayın bence.
hep 150tl gerisi hocam bu uygun bi 150tl yok kartta ondan dolayı ucuz arıyorum üşendim atm ye gitmeye

omerdgn42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Ömer Doğan
hocam son bir şey sorucam yarım saati aşkın süredir iterm satışta hesap açmaya çalışıyorum hangi mailimi yazarsam yazayım kullanılıyor diyo asla kullanmadım eminim bu bir bug mu bir yöntemi mi var
Mesaj otomatik birleştirildi:

hep 150tl gerisi hocam bu uygun bi 150tl yok kartta ondan dolayı ucuz arıyorum üşendim atm ye gitmeye
Belki hesap açmışsınızdır girmeye çalışın o dediğin maillerle hesaba.

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Efe Erdoğan
Belki hesap açmışsınızdır girmeye çalışın o dediğin maillerle hesaba.
girdim şimdide 84tl ye satan arkadaşın profilinde 4 başarılı işlem diyor sizce dolandırıcı mı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
971,777
Üyeler
153,606
Son üye
bilalafsin1