Neler Yeni

Bursalı CHP lilere hayırlı olsun

İceWolf

80+ Silver
banane yaposın ahahayt seninkiler yapmıyormu hahayt! benim tarafım belli. beni tanımadan konuşma! densiz.
CHP liler yapınca SANANEYSE velevki Osmanlıdada varsa o niye seni ilgilendiriyor. Hem Osmanlı ne alaka? Bugünkü CHP lilerin atalarıda Osmanlıda yaşamıyormuydu?
Aloooo CHP liler LGBT Eğitim merkezi kurmuş. Savunacaksan adam gibi savun, savunmayacaksan trollük yapma denli çay :)

KAANT10X

80+ Bronze
Kardeşim boşver zaten seçmenlerinin çoğu bunu istedikleri için oy veriyorlar. Cehape deyip geç. Balonlar zaten iktidar olamıyorlar. Önümüzdeki seçimlerde reisin saldığı belediyeleri de kaybedecekler.

RONALDINHO

80+ Silver
CHP liler yapınca SANANEYSE velevki Osmanlıdada varsa o niye seni ilgilendiriyor. Hem Osmanlı ne alaka? Bugünkü CHP lilerin atalarıda Osmanlıda yaşamıyormuydu?
Aloooo CHP liler LGBT Eğitim merkezi kurmuş. Savunacaksan adam gibi savun, savunmayacaksan trollük yapma denli çay :)
trollolololllolol o merkezi parçalara ayırıcam! ahlaksızlık yuvası kurmuşlar!

İceWolf

80+ Silver
trollolololllolol o merkezi parçalara ayırıcam! ahlaksızlık yuvası kurmuşlar!
Yok ben destekliyorum. CHP ye Bursada oy vermiş tüm arkadaşlar çocuklarını gönderebilir :) Bak ciddiyim, oy verenlerine güzel hizmet. :)

Aquamen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ibrahim demir
insanların yönelimi önemli değil de bence bunlar önemli
maxresdefault.jpg

Ekran Görüntüsü (24).png

Ekran Görüntüsü (25).png

Ekran Görüntüsü (26).png

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Bahadır
hala parti savunuculugu ve karalamasi yapiyorsunuz sizler yuzunden ulke yengec kovasina dondu yazik

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,502
İsim
Diyarhan
Bu konu neden bu kadar ilgini çekti? Eşcinsellik doğaya aykırı olsa bile 100 yıllardır örneğini görüyoruz.

İceWolf

80+ Silver
Bu konu neden bu kadar ilgini çekti? Eşcinsellik doğaya aykırı olsa bile 100 yıllardır örneğini görüyoruz.
Doğru örnekleri dünyada yüzyıllardır var. Ama konu insanların biyolojilerinden dolayı eleştirmek değil.

Konu: Çocukların eşcinsel yapılmaya çalışılması. Eskiden sapıklar yapıyordur, şimdilerde ise DEVLET kurumlarını ele geçirenler bu sapıklığı DEVLET ELİYLE yapmaya çalışıyor. Konu sadece bu....

LGBT eğitimini tamamlayan çocukları sence nasıl gerçek bir LGBT yapacaklar? Sence kendi rızasıyla tecavüz edecekleri Çocukları yetiştiriyor olabilirlermi?

fatik1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Fatih Öztütk
Doğru örnekleri dünyada yüzyıllardır var. Ama konu insanların biyolojilerinden dolayı eleştirmek değil.

Konu: Çocukların eşcinsel yapılmaya çalışılması. Eskiden sapıklar yapıyordur, şimdilerde ise DEVLET kurumlarını ele geçirenler bu sapıklığı DEVLET ELİYLE yapmaya çalışıyor. Konu sadece bu....

LGBT eğitimini tamamlayan çocukları sence nasıl gerçek bir LGBT yapacaklar? Sence kendi rızasıyla tecavüz edecekleri Çocukları yetiştiriyor olabilirlermi?
Ensar vakfına ki olaylar ne olacak

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,071
İsim
Mert Can Ergün
Güzel hizmet

Top Bottom