Neler Yeni

C diskinden D diskine oyun taşırsam sorun olur mu?

2Pac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Furkan

Arkadaşlar merhaba Valorant indiriyorum ama hangi diske kurulacağını ayarlamayı unuttum otomatik C diskine kurmaya başlamış ve suan yaklaşık 2GB falan indi iptal de etmek istemiyorum. Indirme işlemi tamamlandıktan sonra Riot Games klasörünü olduğu gibi tutup D diskine taşırsam yol sorunu falan olur mu yoksa iptal edip baştan mı indirmem lazım? (Konuyu yanlış başlığa açtıysam affola)

Son düzenleme:

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar merhaba Valorant indiriyorum ama hangi diske kurulacağını ayarlamayı unuttum otomatik C diskine kurmaya başlamış ve suan yaklaşık 2GB falan indi iptal de etmek istemiyorum. Indirme işlemi tamamlandıktan sonra Riot Games klasörünü olduğu gibi tutup D diskine taşırsam yol sorunu falan olur mu yoksa iptal edip baştan mı indirmem lazım? (Konuyu yanlış başlığa açtıysam affola) neden beyaz yazdın ki ?

2Pac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar merhaba Valorant indiriyorum ama hangi diske kurulacağını ayarlamayı unuttum otomatik C diskine kurmaya başlamış ve suan yaklaşık 2GB falan indi iptal de etmek istemiyorum. Indirme işlemi tamamlandıktan sonra Riot Games klasörünü olduğu gibi tutup D diskine taşırsam yol sorunu falan olur mu yoksa iptal edip baştan mı indirmem lazım? (Konuyu yanlış başlığa açtıysam affola) neden beyaz yazdın ki ?
Ne alaka hocam gri mi yazmalıyım illaki 😀

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Evet sorun olur oyunlar C diskine entegre ediliyor.

Bu programı kullanarak aktarabilirsiniz. Bu arada eğer C NVME ssd ve D: hdd ise bence SSD'de dursun çünkü rekabetçi oyunlar HDD için uygun değildir.

2Pac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Furkan
Evet sorun olur oyunlar C diskine entegre ediliyor.

Bu programı kullanarak aktarabilirsiniz. Bu arada eğer C NVME ssd ve D HDD ise bence SSD'de dursun çünkü rekabetçi oyunlar HDD için uygun değildir.
Hocam ikiside HDD direk copy-paste yapsam sorun olur mu?

2Pac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Furkan
Son düzenleme:
Top Bottom