Neler Yeni

🔥İndirim C4U Akıllı Güvenlik Kamerası 360 Derece Dönebilen IP Kamera HD 1080p -749 TL🔥

demeter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Demeter
C4U Akıllı Güvenlik Kamerası 360 Derece Dönebilen Kızılötesi Gece Görüşlü IP Kamera HD 1080p - 637JBU
749 TL sepette -satıcı Hepsiburada

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-10-06 225401.png
    Ekran görüntüsü 2024-10-06 225401.png
    42.1 KB · Hit: 34

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Osman Kankal
Bunu apartmanın dışına koyabilir miyim bir montaj vs lazım mı?
şarj hızlı bitiyor xiaomi 2k olan modeli aldım balkona koydum gerçekten çok kullanışlı ama şarj meselesi problem 20.000mah pb koydum onu bile 2 günde tüketti gerçi o pb nin de batarya sağlığı ne durumda bilmiyorum.

Uzatma kablosu ile sabit takılı duruyor şuan.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
şarj hızlı bitiyor xiaomi 2k olan modeli aldım balkona koydum gerçekten çok kullanışlı ama şarj meselesi problem 20.000mah pb koydum onu bile 2 günde tüketti gerçi o pb nin de batarya sağlığı ne durumda bilmiyorum.

Uzatma kablosu ile sabit takılı duruyor şuan.
kaç para

Hashus000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Cihan Bozkır
Fiyatlar bindirim sonra indirim olmuş. Bu paraya Tplink tapo c200 varken bu çin malı alınmaz
Biraz daha pahalıya Tplink, Xiaomi kameralar da var. Acaba onlara göre zayıf kalır mı görüntü kalitesi ya da yazılım yönünden?

Tapo c200 için şöyle bir olumsuz eleştiri var. Ekstra ücret ödemeden hareket algılama, bebek telsizi gibi özellikler kullanılmıyor deniyor.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Biraz daha pahalıya Tplink, Xiaomi kameralar da var. Acaba onlara göre zayıf kalır mı görüntü kalitesi ya da yazılım yönünden?

Tapo c200 için şöyle bir olumsuz eleştiri var. Ekstra ücret ödemeden hareket algılama, bebek telsizi gibi özellikler kullanılmıyor deniyor.
Motora güvenlik amacıyla almayıp lanlıyorum alınır mı?

Vuslat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Vuslat

Görüntü kalitesi ve yazılım olarak geri kalacağıni sanmıyorum ama Tplink kendini kanıtlamış bir marka şüphesiz daha kalitelidir uzun ömürlü olacaktır. Bulut depolama bu tarz bütün ürünlerde ücretli ama dediğiniz özellikler de ücretli ise c4u bu konuda önde onda ücretsiz

Hashus000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Cihan Bozkır
Motora güvenlik amacıyla almayıp lanlıyorum alınır mı?
Çalınmayı engellemez bence ama suç duyurusunda bulunurken verilebilir çalındığında. Motor fiyatına göre çok ucuz olduğundan bence alınır. İyi disk kilidi, zincir varsa erken haber alınca hırsızlığı engellemeye faydası olur sanki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Görüntü kalitesi ve yazılım olarak geri kalacağıni sanmıyorum ama Tplink kendini kanıtlamış bir marka şüphesiz daha kalitelidir uzun ömürlü olacaktır. Bulut depolama bu tarz bütün ürünlerde ücretli ama dediğiniz özellikler de ücretli ise c4u bu konuda önde onda ücretsiz
Bebek kamerası özelliğinin ücretli olduğuna eminim, çok şikayet var o konuda, diğer ekstra çok özellik de ücretli deniyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bulut depolama çok da gerekli değil aslında, ucuza bir hard disk bağlanabilir. Acaba bu ürün kablolu, kendi kutusuna kayıt yapan cctv kamera yerine tercih edilir mi? Otoparka 7 güvenlik kamerası kurulumuna 25 bin istemişler. Kablosuz güvenlik kamerası benim daha çok aklıma yatıyor kamera kalitesi aynı ise. Güvenlik kamerası görüntüleri genelde çamur gibi oluyor kameraları çok kötü.

Top Bottom