Neler Yeni

Çadırla tatil yapılabilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
Çadırı kurup, otele para dökmeden makul şekilde tatil yapılabilir mi? Gece çadırda kalmak güvenli olur mu? Tek başına tatile gitmek, sıkıcı olur mu? Ayrıca sahil kenarına çadır kurulabilir mi?
Gitmek istediğim yer: Antalya

Bura.K

80+ Silver
Sahil kenarına kurmak yasak diye biliyorum. Gece yarısı polisler alır götürür.

Ayrıca pek güvenli olacağını zannetmiyorum. Türkiye'de yaşıyorsunuz.

emoemir09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Emirhan Kahyaoğlu
Antalya'da sahile 3 -4 dk mesafede çadır kampları var oralarda kalabilirsin oteldeten kesinlikle daha ucuzdur , ben bu yıl kaldım ama bu sıcaklarda kalınmaz biraz para ver klima si olan bı apart odası tut , veya öğretmen evine git , çadır ilk deneyimse Antalya gibi sıcak yerlere gitme

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Antalya'da sahile 3 -4 dk mesafede çadır kampları var oralarda kalabilirsin oteldeten kesinlikle daha ucuzdur , ben bu yıl kaldım ama bu sıcaklarda kalınmaz biraz para ver klima si olan bı apart odası tut , veya öğretmen evine git , çadır ilk deneyimse Antalya gibi sıcak yerlere gitme
Çadırı kendiniz mi götürdünüz yoksa, oraya ait çadır kamplarına ücretini vererek mi kalıyorsunuz? Ayrıca ücreti nedir?

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Sadettin Y
Çadır atmak son 2-3 senedir yangın vs dolayısıyla çoğu yerde yasak. Jandarmalar kaldırabiliyor ancak gizli sekilde kurarsanız sabah erken toplarsanız sıkıntı olmaz. Daha rahat bir tatil istiyorsanız kamp alanları tercih edebilirsinizBuzdolabı duş wc ve genelde kamp alanlarında toplu etkinlikler oluyor keyifli vakit gecirebiliyorsunuz. Bu tercihleri onerebilirim günlük 100 falandı fethiyede. Kamp çok kkeyifli bir aktivite bence ancak sıcağı nemi pisliği ile gercekten rezillik oluyor hocam. Bana keyif veren noltasıı bu tabi. Tek basına vakit gecirebilen birisiysen belki eglenceli olur ama sevdiklerinle daha keyifli olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çadır atmak son 2-3 senedir yangın vs dolayısıyla çoğu yerde yasak. Jandarmalar kaldırabiliyor ancak gizli sekilde kurarsanız sabah erken toplarsanız sıkıntı olmaz. Daha rahat bir tatil istiyorsanız kamp alanları tercih edebilirsinizBuzdolabı duş wc ve genelde kamp alanlarında toplu etkinlikler oluyor keyifli vakit gecirebiliyorsunuz. Bu tercihleri onerebilirim günlük 100 falandı fethiyede. Kamp çok kkeyifli bir aktivite bence ancak sıcağı nemi pisliği ile gercekten rezillik oluyor hocam. Bana keyif veren noltasıı bu tabi. Tek basına vakit gecirebilen birisiysen belki eglenceli olur ama sevdiklerinle daha keyifli olur.
Kişi başı 200 TL elektirik buzdolobi duş ve tuvvalet bedava , çadır evet kendimizindi
Kamp alanları her şehirde oluyor mu? Ayrıca kamp alanlarda çadırın içine eşyaları bırakıp dışarıya güvenli şekilde hırsızlık olmadan çıkıp, sahile vesayre gidebilir miyiz? Yoksa illa çadır başında beklememiz mi lazım?

SnareEcho

80+ Silver
Çadırı kurup, otele para dökmeden makul şekilde tatil yapılabilir mi? Gece çadırda kalmak güvenli olur mu? Tek başına tatile gitmek, sıkıcı olur mu? Ayrıca sahil kenarına çadır kurulabilir mi?
Gitmek istediğim yer: Antalya
Çadırla tatil yapılır. Güvenli olup olmaması olduğun yere bağlıdır. Herkesin topluca kamp yapmaya geldiği güzel ormanlık alanlar var oralar güvenlidir. Tek başına tatile gidince sıkılır mıyım sorusuna cevabım yapacağın etkinliklere bağlı. Sahil kenarında izin vermeyebilirler.

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Sadettin Y
Kamp alanları her şehirde oluyor mu? Ayrıca kamp alanlarda çadırın içine eşyaları bırakıp dışarıya güvenli şekilde hırsızlık olmadan çıkıp, sahile vesayre gidebilir miyiz? Yoksa illa çadır başında beklememiz mi lazım?
Bu zamana kadar gittiğim tüm sahil kentlerinde kamp alanı vardı. Ege ve akdeniz sahillerinin çoğunu gezdim. Biz genelde denize vs gezmeye giderken degerli esyalari arabaya birakip sadece anahtarı gezdiriyoz yanimizda, araba olmadiginda da cuzdan telefon disinda cadirda birakiyoruz. Bu zamana dek bisey olmadı

Mert

80+ Silver
Kişiye göre değişir ama ne çadır tatiline çıkarım, ne de tek başıma tatile giderim. Bu bir tercih.

Saian SS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mehmet
5 arkadaş izmire çadır tatiline gittik 3.gün yamuldum ve döndüm. delikli koya ve kleopatra koyuna çadır atmıştık, benim bünyem kaldırmadı seninki kaldırırsa sorun yaşamazsın. eğer kamp alanına atarsan duş ve tuvalet ihtiyacını güzelce giderebilirsen sorun olmaz, bizim böyle imkanlarımız da yoktu sürekli olarak sıcakta piştik ayrıca çadırlarımız dandik ucuz çadırlardı pek bi konforu yoktu.

delikli koyda sorun yaşamadık ama kleopatra koyuna jandarma gelmişti topladık, gittikten sonra tekrar attık otele gidicek durumumuz yoktu çünkü

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
Bu zamana kadar gittiğim tüm sahil kentlerinde kamp alanı vardı. Ege ve akdeniz sahillerinin çoğunu gezdim. Biz genelde denize vs gezmeye giderken degerli esyalari arabaya birakip sadece anahtarı gezdiriyoz yanimizda, araba olmadiginda da cuzdan telefon disinda cadirda birakiyoruz. Bu zamana dek bisey olmadı
Arabasız şekilde, otobüsle gitmeyi düşünüyoruzda yaz zamanları Antalya'daki çadır alanına çadır kursak, sıcaktan oturulmaz şekilde mi olur yoksa hangi mevsim daha uygundur çadır kurulumuna sizce?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Umut Zor
çadırın içinde rafadan yumurta olmayı göze alıyorsan bi sorun görmüyorum hocam.

Top Bottom