Neler Yeni

Çalışma masasında olması gerekenler

Raichu93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Atakan AKKUŞ
İlgilendiği Kategoriler
Age of Empires 1-2-3-4 ve Age of Mytholgy serileri.
Instagram
legendeliteteacher05
Ansiklopediler , romanlar , not defterleri , konu anlatımlı ve soru çözümlü kitaplar raf ya da büyük masa varsa koyabilirsin bunları .

Masked Sniper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Yusuf Arda Çiftçi

NightWish2434

80+ Silver
Bir öğrencinin çalışma masası üzerinde olması gereken şeyler için tavsiyeleriniz var mı instada felan gördüklerimin masalarında aşırı güzel eşyalar var
kar küresi olsun yakın arkadaşın olursa felan direk hediye edersin birdde kum saati

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,554
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Sevdiğin birinin amblemini ya da fotoğrafını koyabilirsin yazacaksın o zaman. Bu arada ki ayrı
Baș öğretmenin fotosunu koymak ve saygı duymak bu kadar mı battı bilader?Uzatma hadi kirletme konuyu.

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Mustafa Enes Bulut
Bir öğrencinin çalışma masası üzerinde olması gereken şeyler için tavsiyeleriniz var mı instada felan gördüklerimin masalarında aşırı güzel eşyalar var
o aşırı güzel masada çalısıp da iyi bir derece yapan görmedim benim masa ektedir beni tatmin edebilecek sıralama verdi bana
WIN_20220305_22_27_54_Pro.jpg
WIN_20220305_22_23_53_Pro.jpg

Masked Sniper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Yusuf Arda Çiftçi
Baș öğretmenin fotosunu koymak ve saygı duymak bu kadar mı battı bilader?Uzatma hadi kirletme konuyu.
Konu Atatürk mü sanıyorsun Türkçesi sıkıntılı kardeşim? Alakasız bi konuya alakasız bir yorum yapmışsın sırf insanlara Atatürk sevdanı göstermek için. Buna neden ihtiyaç duyuyorsun ki, ezik misin sen? Atatürk'ü ben de çok seviyorum zaten. Neyse umarım bi gün yazdıklarımı anlayabilecek akli yeterliliğe erişirsin.

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,583
İsim
İsmi ismi.
Hocam çözüyor musunuz bilmem ama rübik küp koyun. Sırf dekorasyonu geçtim bence rübik küp alın can sıkıntınızı bayaa götürüyo bazen. Masaya 2x2 3x3 diye koyarsanız güzel duracaktır bide masa lambası, üstelik sevdiğiniz bir kişiyi yada hedeflediğiniz okulu koyarsanız çalışma hevesiniz artabilir bunlar ders de dikkatinizi bozacak şeyler değil bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konu Atatürk mü sanıyorsun Türkçesi sıkıntılı kardeşim? Alakasız bi konuya alakasız bir yorum yapmışsın sırf insanlara Atatürk sevdanı göstermek için. Buna neden ihtiyaç duyuyorsun ki, ezik misin sen? Atatürk'ü ben de çok seviyorum zaten. Neyse umarım bi gün yazdıklarımı anlayabilecek akli yeterliliğe erişirsin.
Hocam ikinizde basit bir konu için saygınızı bozmuşsunuz sadece Atatürk'ün posterini koy dememiş mi arkadaş yanlış gördüğüm bir şet varsa banada söyle.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
musa
Senin ki kaç dostum
benimkimi 18 sorma nedenim şu atatürkün dövmesini yapmak fotoğrafını asmak onu sevmek değildir eğerki seviyorsan düşüncelerini ve fikirlerini benimser uygularsın arkadaşın14 15 yaşında olabileceğini düşünüp sordum

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,534
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
benimkimi 18 sorma nedenim şu atatürkün dövmesini yapmak fotoğrafını asmak onu sevmek değildir eğerki seviyorsan düşüncelerini ve fikirlerini benimser uygularsın arkadaşın14 15 yaşında olabileceğini düşünüp sordum
Bende 3 ay sonra 18 olucam maalesef daha çok sorumluluk binior deil mi 18 olunca yani 😟

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,753
Üyeler
157,135
Son üye
glavern878
Top Bottom