Neler Yeni

Call of Duty Black Ops Cold War 300TL Değer mi?

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,585
İsim
misfit
Bütçe
300
Hikayesinin çok iyi olduğunu biliyorum ama sanırım 4-5 saat sürüyormuş. Bir yandan Multiplayer kısmını da öven çok kişi var. 2 gün önce Modern Warfare 2019'u satın almıştım, hazır almışken Cold War'u da mı alayım yoksa gelecek indirimlerde bütçeyi zorlayıp 700 küsür TL'ye Modern Warfare 2'yi mi almalıyım?

• Beğen
Reaksiyonlar: Prmy

YUNUS29

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
YUNUS
Hikayesinin çok iyi olduğunu biliyorum ama sanırım 4-5 saat sürüyormuş. Bir yandan Multiplayer kısmını da öven çok kişi var. 2 gün önce Modern Warfare 2019'u satın almıştım, hazır almışken Cold War'u da mı alayım yoksa gelecek indirimlerde bütçeyi zorlayıp 700 küsür TL'ye Modern Warfare 2'yi mi almalıyım?
Hocam burda 2. El kısmin da 500 TL ye CoD W2 satiyorlar Neden onu almiyorsun ?

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Değer mi? Değer. Hikayesi oldukça güzel. Multiplayer zevkli, genelde Nuketown oynuyorum zaten ben.

MW2 konusu tercih meselesi benim ilk satın aldığım bilgisayar oyunu Black Ops 1, neredeyse oynadığım ilk FPS oyunlarındandır. O yüzden benim için yeri ayrı. Multiplayerda haritalar seriler arası fark ediyor ve benim en çok sevdiğim Nuketown zaten Black Ops'da var.

Genel olarak CW haritalarını MW'a tercih ederdim. Warzone ile birlikte MW'da çift koşma vardı ve genelde haritalar skala olarak daha geniş. CW'de de geniş haritalar mevcut ama sayı ve büyüklük olarak MW geneli kadar değil. Ben klasik COD oynayışını tercih ederdim bu konuda Warzone ile gelen mekanikleri (çift koşma, duvara silah dayama vs.) küçük haritada kullanmaktansa...

MW2 pek bakmadım ama bu harita konusu genel olarak geçerli zaten. Onda da çift koşma tarzı mekanikler düz multiplayerda var mı bilmiyorum.

Top Bottom