Neler Yeni

Call Of Duty Black Ops Cold War Offline desteği var mı?

fox1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
fox
Merhabalar
Yakınlarda tatile çıkmayı düşünüyorum ama nerdeyse offline mod takılacak bir fps oyunu yok
Ve malum son çıkan call of duty oyunları offline desteği yok fakat Cold War'da var mı yok mu onu bilmiyorum
İngilizce makaleleri reddit'i vs okuduğumda offline desteği olduğu söyleniliyor fakat bazı dostlara sorduğumda olmadığını savunuyor
Ayrıca oyun kırılmış fakat offline desteği olmaması mantıklı gelmiyor bana
Beni aydınlatırsanız sevinirim
Şimdiden teşekkürler

Hudson51

80+
Merhabalar
Yakınlarda tatile çıkmayı düşünüyorum ama nerdeyse offline mod takılacak bir fps oyunu yok
Ve malum son çıkan call of duty oyunları offline desteği yok fakat Cold War'da var mı yok mu onu bilmiyorum
İngilizce makaleleri reddit'i vs okuduğumda offline desteği olduğu söyleniliyor fakat bazı dostlara sorduğumda olmadığını savunuyor
Ayrıca oyun kırılmış fakat offline desteği olmaması mantıklı gelmiyor bana
Beni aydınlatırsanız sevinirim
Şimdiden teşekkürler

Offline desteği var. Yalnızca hikaye modunu oynarsın offline olarak.

fox1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
fox
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Online oynamayacaksan satın alma derim ben ki alsan da server'ları o kadar dolu değil Cold War'ın yine sen bilirsin.
hocam online'ı accayip şekilde oynarım da ama tatile çıkacağım o yüzden böyle bir sorun yaratır mı ondan sorguluyorum

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Batın Köse
playstation da gerekmiyor ancak pc de gerekiyor diye biliyorum ama mobil hattını bağla zaten internet harcamıyor oyunda 4-5 saat bitiyor kral.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,385
Üyeler
151,541
Son üye
Emirhan4456₺
Top Bottom