Neler Yeni

Call of Duty Hesabı Arıyorum

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Enes Demirok
Call of Duty’nin MW Serisi, Vanguard, Cold War gibi son çıkan oyunlarını oynamak istiyorum ancak fiyatlar dehşet arttı. En azından hikayelerini oynamak adına hesabını benimle paylaşmak isteyen bir arkadaş olursa çok müteşekkir olurum. Karşılığında belli bir miktar para verebilirim. Oyun atabilirim. Sohbetim iyidir arkadaşınız olabilirim. :)

Yaş 22 / İstanbul

Teşekkürler…
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca eğer internet üzerinde uygun fiyatlı offline mod steam hesabı bulabilirseniz oradan da alabilirim. Maksat yabancıya gitmesin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Koray
Vallaha hocam aynı dert bende de var. Sistem topladım yeni, COD serisinde eksik epey oyunum vardı oynayayım dedim. 2 tane aldım bitirdim zam geldi. Kalanını bu fiyatlarla alıp oynamak zor görünüyor açıkçası, çok hevesliydim. Kötü oldu.

• Beğen
Reaksiyonlar: LORN

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Enes Demirok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vallaha hocam aynı dert bende de var. Sistem topladım yeni, COD serisinde eksik epey oyunum vardı oynayayım dedim. 2 tane aldım bitirdim zam geldi. Kalanını bu fiyatlarla alıp oynamak zor görünüyor açıkçası, çok hevesliydim. Kötü oldu.
Güvenilir bir arkadaş bulsak gerçekten dert değil bitirip geri vereceğim. Ben de bitirmiş olmama rağmen WW2’yi alacaktım. Dehşet bir zam geldi gerçekten. Ne kadar sövsek az.

Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Koray
Güvenilir bir arkadaş bulsak gerçekten dert değil bitirip geri vereceğim. Ben de bitirmiş olmama rağmen WW2’yi alacaktım. Dehşet bir zam geldi gerçekten. Ne kadar sövsek az.
WW2 sistem toplar toplamaz aldığım ilk oyunu oldu. Ben sıraya uygun gitmemişim pek zamanında dediğim gibi eksikleri alıp oynuyordum. Ghost oynuyorum şimdide. Bitirdikçe alırım diye düşünüyordum ama böyle olacağını bilsem gerçekten tüm eksiklerimi alırdım.

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Enes Demirok
WW2 sistem toplar toplamaz aldığım ilk oyunu oldu. Ben sıraya uygun gitmemişim pek zamanında dediğim gibi eksikleri alıp oynuyordum. Ghost oynuyorum şimdide. Bitirdikçe alırım diye düşünüyordum ama böyle olacağını bilsem gerçekten tüm eksiklerimi alırdım.
Offline oynayabileceğimiz hesaplar varmış sanırım bir tanesine ikimiz beraber girip bitirsek mi ne diyosun

Offline oynayabileceğimiz hesaplar varmış sanırım bir tanesine ikimiz beraber girip bitirsek mi ne diyosun
Tek günde bitiyor zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Koray

Tek günde bitiyor zaten
Bu dediğinizi anlayamadım hocam, biraz açar mısınız?

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Enes Demirok
Bu dediğinizi anlayamadım hocam, biraz açar mısınız?
İtemsatış sitesinde MW I ve MW II var steam offline hesap olarak. Cod’u içinde bulunduran hesaplar bunlar. Online oynayamıyorsun sadece hikaye.

Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Koray
İtemsatış sitesinde MW I ve MW II var steam offline hesap olarak. Cod’u içinde bulunduran hesaplar bunlar. Online oynayamıyorsun sadece hikaye.
Belirli bir günlüğüne mi hesabı veriyor yoksa istediğin zaman girip oynayabilir misin? Örneğin 1 yıl sonrada o hesaba girebilecek miyim?

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Enes Demirok
Ben sadece oynayıp rafa kaldırmak istiyorum. Belki ilerleyen dönemlerde bir tane alıp köşeye koyarım ama bu fiyatlara hiç mantıklı gelmiyor. Ben şeyi merak ediyorum indirimlerde kaça düşecek acaba? Sürekli %67 indirim uygulanmış cod serisine. 1.559₺ olanların çoğu 528₺ oluyor mantıken.

Belirli bir günlüğüne mi hesabı veriyor yoksa istediğin zaman girip oynayabilir misin? Örneğin 1 yıl sonrada o hesaba girebilecek miyim?
Bazıları saatlik bazıları ömürlük bazıları haftalık. Değişiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Koray
Anladım hocam. Ben çalışıyorum açıkçası ve sürekli oyun oynama durumum o yüzden pek olmuyor. O bana çok uymaz. Kendi kütüphanemde olmasınında ben de garip gelebilir ama farklı bir zevki var :)

İndirimde olsa ilginç bir zam oldu. Bazıları gamepasse gelmeden son satış hamlesi olarak bunu yorumluyor ama ne kadar doğru bilemiyorum. Gamepasse gelirse oradan oynarım.

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Enes Demirok
Anladım hocam. Ben çalışıyorum açıkçası ve sürekli oyun oynama durumum o yüzden pek olmuyor. O bana çok uymaz. Kendi kütüphanemde olmasınında ben de garip gelebilir ama farklı bir zevki var :)

İndirimde olsa ilginç bir zam oldu. Bazıları gamepasse gelmeden son satış hamlesi olarak bunu yorumluyor ama ne kadar doğru bilemiyorum. Gamepasse gelirse oradan oynarım.
Hesapların fiyatları uygun fiyatlı 50₺ civarı zaten. Son oyunların hikayesi 4-5 saat civarında sürüyor. Farklı bir zevki olduğunun farkındayım elbette ama 1.560₺’dan bahsediyoruz :)

Game Pass’e 2024’den önce gelmeyecek codlar.

Top Bottom