Neler Yeni

Call of Duty Warzone mi CS:GO MU?

2000hs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
isim
kalite istiyorsan warzone ama sıradanlık diyorsan cs:go

Berkan808

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Berkan Dönmez
Son zamanlarda karantina sürecinde olduğumuz ve Call Of Duty Warzone da tam o anda çıktığı için şu anda milyonlarca Gamer bu oyuna sardı. Şimdi size sorum acaba Call of Duty mi yoksa CS:GO mu daha iyi ?
Yaza doğru bilgisayar alıcam alırsam eğer cs go oynamayı düşünüyorum ve sana da cs go oynamı tavsiye ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Samed ismail
Son zamanlarda karantina sürecinde olduğumuz ve Call Of Duty Warzone da tam o anda çıktığı için şu anda milyonlarca Gamer bu oyuna sardı. Şimdi size sorum acaba Call of Duty mi yoksa CS:GO mu daha iyi ?
Kişiden kişiye degişir ama bana göre CS:GO.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Ertuğrul yaşar

Şimdi ikiside farklı türde oyunlar ama akıcılık hızlı oyun seviyorsan cod warzone ayrıca battle royal, cs go biraz ağır kalıyor onun yanında.

Bozkurt46

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yusuf bozkurt
En iyisi cs go tartışmasız bana gore kime gore warzone gelebilir.

Joorre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ahmet Deveci
Böyle saçma konuları niye açıyosunuz? Açınca elinize ne geçiyor?
Adam iki oyun arasında kalmış. Veya bu oyunlardan hangisini tercih ettiğimizi sormuş. Gayet masumane ve normal bir konu bence. İnsanlar buraya gelip bu oyunlar hakkında tartışabilir. Ha, bence bu iki oyunun karşılaştırılması yanlış ama neden olmasın? Sen bu yorumu yazınca eline bunun gibi açıklayıcı bir cevap geçti. ISuwatrk de bu konuyu açarak insanların oyunlar hakkındaki fikrini öğrenmek istemiş olabilir kısacası :) İyi forumlar dilerim.

hamzaeren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hamza Eren Arı
İkiside farklı tarzda oyunlar o yüzden karşılaştırmak doğru olmaz bence ama ben Warzone tercih ederdim daha eğlenceli geliyor bana.

exxus26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Melih S
Cod bence ama csgo da ölümsüz yani cod belki ileride bitecek ama csgo bitmez tarihi geçmez hiçbir zaman

Top Bottom