Neler Yeni

Can sıkıntısını bir anda götürecek oyun önerisi alabilir miyim?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Can sıkıntısını bir anda götürebilecek, gün içinde fazla düşünmeden karar vermeden "Hadi oynayayım" diyebileceğim bir oyun önerisi alabilir miyim?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
DOOM ve DOOM Eternal. Hikaye yok bam gün aksiyon var, metal müzik var.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Jurassic World Evolution 2. Park kur, boz. Sıkıldığı yerde bırak sonra devam et.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aslında Wolfenstein serisi de olabilirdi ama o biraz daha hikaye odaklı olduğu için yazmadım. Yine de aklında bulunsun aksiyonu ve oynanışı mükemmel zevkli.
Aslında ben Bethesda'nın ikonik oyunlarının hepsine bakacağım. Böyle bir hedef var. Wolfenstein da bu ikonik oyunlardan biri. Ha tabi Oblivion falan oynamam. Skyrim'den yürürüm.

the long dark ama hikayesini de anlaman lazım
The Long Dark yavaş ilerleyen bir oyun. İki bölümünü oynadım. Üç kaldı. Üçe başlayacağım ama havaların soğumasını bekliyorum. The Long Dark oynadığım zaman ısıtıcıyı kapatıp sıcak çikolata içiyorum. O atmosferi daha iyi yaşatıyor.

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
Days Gone

emin ak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
emin ak
Aslında ben Bethesda'nın ikonik oyunlarının hepsine bakacağım. Böyle bir hedef var. Wolfenstein da bu ikonik oyunlardan biri. Ha tabi Oblivion falan oynamam. Skyrim'den yürürüm.

The Long Dark yavaş ilerleyen bir oyun. İki bölümünü oynadım. Üç kaldı. Üçe başlayacağım ama havaların soğumasını bekliyorum. The Long Dark oynadığım zaman ısıtıcıyı kapatıp sıcak çikolata içiyorum. O atmosferi daha iyi yaşatıyor.

Just cause 2 ve ya 3

Top Bottom