Neler Yeni

Öneri Canavara laptop soğutucusu lazım arkadaşlar

Technoob

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Melih ata
Aldın mı çünkü bende de i7 9750h var ve korkutucu derecede ısınıyor

Tbagbagwell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Ömer Can Yıldırım
Aldın mı çünkü bende de i7 9750h var ve korkutucu derecede ısınıyor
Güç seçeneklerinden max işlemci seviyesini %100 den 99'a getirip tekrar ölçer misin sıcaklık değerlerini ?
{Güç seçenekleri -> Plan ayarlarını değiştir -> Gelişmiş güç ayarlarını değiştir -> İşlemci güç yönetimi -> Max işlemci durumu -> %99 }

ProArk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ömer Ünal
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve oyunlar
Ben almadım dostum daha. Arkadaş cevap yazmamış. Bu arada işlemciyi zaten düşük durumda tutuyorum. Fazla ısınmıyor ama yüksek ayarda ısınmamasını sağlamam lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alparslan Aydoğan
Güç seçeneklerinden max işlemci seviyesini %100 den 99'a getirip tekrar ölçer misin sıcaklık değerlerini ?
{Güç seçenekleri -> Plan ayarlarını değiştir -> Gelişmiş güç ayarlarını değiştir -> İşlemci güç yönetimi -> Max işlemci durumu -> %99 }
Bilmediğimden soruyorum ne fark edecek ki?

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
Selam Dostlarım. Monster Abra a5 v16.3 modeline uygun bir soğutu önerir misiniz? Alt ızgaraları full açık neredeyse. Teşekkürler şimdiden. RPM yüksek olan olsa iyi olur.Ben pek anlamıyorum.
turbo moddayken de mi ısınıyor anlamadim bende monster kullanıyorum

Sinanbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Sinan sivrikaya
Selam Dostlarım. Monster Abra a5 v16.3 modeline uygun bir soğutu önerir misiniz? Alt ızgaraları full açık neredeyse. Teşekkürler şimdiden. RPM yüksek olan olsa iyi olur.Ben pek anlamıyorum.
Kardeşim 50 tane soğutucu aldım çok paralar verdim a101 den stantlı soğutucu almıştım 25 TL'ye taş gibiydi bak youtuba webteknodada var incelemeleri ya öyle bir şey al yada zalmana bak

Top Bottom