Neler Yeni

Canın sıkıldığında aile bireylerine sarmak

ibrahimua

80+ Bronze
Beyler bi tek ben mi anormalim bilmiyorum da arada can sıkıntısına ailedeki herkese satasma isteği geliyor yastık fırlatmalar nerf ile vurmalar su atmalar hala kendimi cocuk gibi hissediyorum ama 19 yasındayım.

Charlster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Cihan Mert Karagöz
Ablan var dimi

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,618
İsim
Heath Ledger
Gıcık kardeş hastalığı var sizde. Kardeşlerin senin bu huyunu hiç sevmiyor haberin olsun. Benden sana tavsiye canın sıkıldığında kendini geliştirecek şeylere yönelmen

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,627
İsim
Muhammet Çağrı
büyüdükçe kardeşinin sana saygısı kalmaz yapmanı önermem.

grasdiyas

80+ Silver
Bende yapardım takiii ablamın ayağına 7 dikiş lik yara açana kadar

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,453
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Ben de yapıyom hacı özellikle sınav haftaları bütün gün masa başında kafayı yiyince zulüm oluyom millete o.O2

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,712
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Beyler bi tek ben mi anormalim bilmiyorum da arada can sıkıntısına ailedeki herkese satasma isteği geliyor yastık fırlatmalar nerf ile vurmalar su atmalar hala kendimi cocuk gibi hissediyorum ama 19 yasındayım.
Anormal durum değil ama sürekli olması da pek normal değil.
Eğlenmek bazen böyle olur [Dozajında]. Kardeşe şaka yaparsın vb. ben de yapmışımdır.

ibrahimua

80+ Bronze
Gıcık kardeş hastalığı var sizde. Kardeşlerin senin bu huyunu hiç sevmiyor haberin olsun. Benden sana tavsiye canın sıkıldığında kendini geliştirecek şeylere yönelmen
Yönelmedigimi nereden cıkardınız tam olarak?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anormal durum değil ama sürekli olması da pek normal değil.
Eğlenmek bazen böyle olur [Dozajında]. Kardeşe şaka yaparsın vb. ben de yapmışımdır.
Zaten dozajında hocam baska türlü katlanılmaz işin şakası bu. Genelde ders yoğunluğu fazla olunca stres atmalık

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,618
İsim
Heath Ledger

ibrahimua

80+ Bronze
ben çıkarırım (gözlemlediğim bu hastalığa sahip kardeşlerde yönelmeme sorunu var)
Allaha şükür kendimi geliştiricek birçok şeye yönelimimim var bu konularda donanımım olduğunu da düsünüyorum. Müzikle ilgilenirim boş zamanlarımda keman piyano ve bateri kullanıyorum. Aynı zamanda sporla da ilgiliyim badminton basketbol futbol vb sporlarla elimden geldigince ugrasırım. Onun dısında kişisel gelişim üzerine kitaplar okumaya başladım son 1 senedir ve iyi geldiğini de düşünmeye basladım. Ayrıca halk oyunlarına karşı da bir ilgim var hatta halk oyunlarında sahne dahi yapıyorum yani kısaca bilmediğiniz bir insanı yargılamayın.

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,618
İsim
Heath Ledger
Allaha şükür kendimi geliştiricek birçok şeye yönelimimim var bu konularda donanımım olduğunu da düsünüyorum. Müzikle ilgilenirim boş zamanlarımda keman piyano ve bateri kullanıyorum. Aynı zamanda sporla da ilgiliyim badminton basketbol futbol vb sporlarla elimden geldigince ugrasırım. Onun dısında kişisel gelişim üzerine kitaplar okumaya başladım son 1 senedir ve iyi geldiğini de düşünmeye basladım. Ayrıca halk oyunlarına karşı da bir ilgim var hatta halk oyunlarında sahne dahi yapıyorum yani kısaca bilmediğiniz bir insanı yargılamayın.
tebrik ederim

Top Bottom