Neler Yeni

Capture cardı laptopa bağlayabilir miyiz?

YazılımKafa

80+ Silver
Capture cardın bir ucunu konsola diğerini laptopa başlarsak laptop ekranını monitör gibi kullanabilir miyiz yoksa diğer ucu sadece tv monitör gibi şeylere mi takılıyor

Düzenleme
Vatandan s link marka capture card aldım. Hdmi kısmını konsola , usb kısmını laptopa bağladım. Obs studio uygulamasını indirdim. Ordan kayıt seçeneklerinde video aygıtından kaydı seçtim ve ordanda usb aygıtını seçtim. Böylelikle xbox ımın ekranını laptopta görüntülemeye başladım. Ama ekranda yırtılmalar oluyor maalesef.

Son düzenleme:

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,270
İsim
Semih Boran
Ekran kartlarında giriş değil çıkış portları var. Yani kendi görüntüsünü, monitör ve tvlere aktarmak için portlar var.

YazılımKafa

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartlarında giriş değil çıkış portları var. Yani kendi görüntüsünü, monitör ve tvlere aktarmak için portlar var.
Ürün yorumlarına baktım capture card ile oluyormuş. Konsolu laptopa bağlayıp kullanan çok yorum gördüm

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Burhan Bey
Elinizin altında monitör yok, capture card, laptop ve konsol var, siz de konsolda oyun oynamak istiyorsunuz diye anladım.

YazılımKafa

80+ Silver
Elinizin altında monitör yok, capture card, laptop ve konsol var, siz de konsolda oyun oynamak istiyorsunuz diye anladım.
Aynen. Laptop var . Konsol satın alıcam tv serviste olduğu için konsolu laptopa bağlamam lazım. Bu yüzden capture card satın alıcam

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Burhan Bey
Anladım, çalışır ama çok sağlıklı olmaz bence, monitörün yerini tutmaz, aldığın capture card a bağlı olarak lag da oluşabilir.

YazılımKafa

80+ Silver
Anladım, çalışır ama çok sağlıklı olmaz bence, monitörün yerini tutmaz, aldığın capture card a bağlı olarak lag da oluşabilir.
Tv yapılana kadar idare etsin yeter. Zaten bilgisayarım var konsolu kardeşime aldım. Acelesi yok

YazılımKafa

80+ Silver
Konu güncellendi. Nasıl yapıldığını yazdım. Ekranda yırtılma oluyor çözümü var mıdır acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konunun güncel haline bakmanı tavsiye ederim. Bende bugüne kadar senin bildiğini biliyordum. Bugün yeni şeyler öğrendim

Top Bottom