Neler Yeni

Casper Excalibur G770 vs Monster Abra A7 V12.5.3

figoyan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Kağan Yılmaz
Bütçe
20000

Hangisini alsam daha iyi olur karar vermedim. Kronik sorunları parçaları vb. şeylerle hangisini almam gerektiğini açıklarsanız çok sevinirim. Oyun ve okul amaçlı kullanacağım bilişim bölümünü seçtim. Elden taksit ile alacağım. Cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleme:

Hasan344

80+ Gold

Hangisini alsam daha iyi olur karar vermedim. Kronik sorunları parçaları vb. şeylerle hangisini almam gerektiğini açıklarsanız çok sevinirim. Oyun ve okul amaçlı kullanacağım bilişim bölümünü seçtim. Cevaplarınız için teşekkürler.
Excaliburun ekran kartı daha güçlü ama ben 2 markayada yanasmazdım.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,657
İsim
Orkun
Casper ve Monster dan uzak durmalısın. Casper çok ısınıyor ve kasası kaliteli değil. Monster da aynı şekilde kasası kaliteli değil. Monster Abra A5 v12.1.1 vardı bende, durduk yere ekran kartı bozuldu servis onarmadı 7200TL istedi anakart değişimi için. Ben Monster tercih ettiğim için pişmanım.

Şu işinizi görebilir diye düşünüyorum.
Mümkünse Lenovo, Acer, Asus, Msi, HP gibi markalardan cihaz alın Casper ve Monster dan uzak durun.

figoyan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Kağan Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Casper ve Monster dan uzak durmalısın. Casper çok ısınıyor ve kasası kaliteli değil. Monster da aynı şekilde kasası kaliteli değil. Monster Abra A5 v12.1.1 vardı bende, durduk yere ekran kartı bozuldu servis onarmadı 7200TL istedi anakart değişimi için. Ben Monster tercih ettiğim için pişmanım.

Şu işinizi görebilir diye düşünüyorum.
Mümkünse Lenovo, Acer, Asus, Msi gibi markalardan cihaz alın Casper ve Monster dan uzak durun.
hocam attığınız model güzel model ama elden taksitli alacağım bulabilirmiyim heryerde

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,657
İsim
Orkun
hocam attığınız model güzel model ama elden taksitli alacağım bulabilirmiyim heryerde
Fiyat yüksek Amazon dışındaki satıcılarda. Mediamarkt mağaza stoklarını kontrol edin mağazadan alabilirsiniz bulunduğunuz yerde stok varsa.
Ancak acele etmeyin farklı modellere bakayım bu fiyata daha iyi bir cihaz bulabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunlardan birini alabilirsiniz. Önerim en üst linkteki Asus'u almanızdır. Tek dezavantajı bu modellerde 8GB Ram var. İleride bir 8GB daha takabilirsiniz.

Son düzenleme:

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,308
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,082
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything

Ağır oyun oynamayacaksanız bunları seçmelisiniz.

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Berke
2 side sucuk pişirmelik modeller alınmaz. Oyun oynayacak iseniz HN049 TUF alınabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üstteki 2021 kasa TUF alınmaz. Sorunları ile çile çekerseniz benim soyledigim model 2022 kasa. Problemleri çözüldü.

Top Bottom