Neler Yeni

Çözüldü✓ Casper Excalibur Rtx 4060 Laptop Donuyor,Çöküyor,Kapanıyor. [Yeni Alindi]

Senerr

80+ Bronze
Ben sorun yaşama ihtimalinin çok yüksek olması, cihazın malzeme kalitesinin fiyatına göre aşırı yüksek olması, her an bir güncelleme ile bios kaynaklı sorunlar yaşama tehlikesi gibi sebeplerden ötürü önermiyorum. Ki hala önermiyorum.

Sonuçta casper bu bilgisayarı kendi üretmedi. Üstüne logo ve marka yazdırıp ithal etti. Ve ithal ettiği firma monsterin de bir zamanlar abra cihazları temin ettiği firma. 2015 de yaşanan win10 çıktığında bir çok kişinin bios sıkıntıları yüzünden cihazının bricklendiğini, aşırı ısınmadan ötürü anakartın aşırı ısnarak ekran kartının devre dışı kaldığını falan da unutmamalı insan.
2015 model hiç mi monster kalmadı. Günümüze kadar gelmedi. Geldi elbette.
Fakat risk oranı çok yüksek. Servis kendi yazılımını ve sistemini kullanmadığı için böyle bir sorunda maksimum alacağınız hizmet format atılıp cihazın size geri yollanması. Eğer format atamazlarsa kullanıcı hatası denilerek sizi uğraştırmaları vs vs. Türkiyedeki servisler ile aram iyidir arkadaşlar bilir :)

Yani özetle muhatap bulacağınız. Parça, hizmet ve kalite sıkıntısı çekmeyeceğiniz modellere markalara yönelin.

Casper alın almasına ama böyle şeyleri de göze alarak tercih edin.
Bu açıklama çok iyiydi. Size katılıyorum ayrıca bilgi birikiminiz ortada. Beni aşar. :kekw:
Monster'ın abra serisi bu yüzden sıkıntılı diyorlar galiba.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,296
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Bu açıklama çok iyiydi. Size katılıyorum ayrıca bilgi birikiminiz ortada. Beni aşar. :kekw:
Monster'ın abra serisi bu yüzden sıkıntılı diyorlar galiba.
Problem değil, yani hem monster olsun. Hem diğer gelen marka yazdırıp ithal edilen ürünler olsun bunun sebebi oluyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,644
Üyeler
156,810
Son üye
Hayricik
Top Bottom