Neler Yeni

Çatışmalı veya Sızmalı Oyun Önerisi

Lgoyü

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
669
İsim
Enes
Çok yüksek boyutlu olmayan bu tarz oyun önerileriniz varmıdır örneğin böyle susturucu ile biryerlere sızıp tak tak vurup güzel fizikleri olan oyunlara bayılırım ama aklıma sadece hitman geliyor onuda oynadım daha önce illa Sızmalı olmasına gerek yok bol aksiyonlu çatışmalı fizikleri güzel olan oyunlarda olur

Ziya Enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Ziya Enes
Çok yüksek boyutlu olmayan bu tarz oyun önerileriniz varmıdır örneğin böyle susturucu ile biryerlere sızıp tak tak vurup güzel fizikleri olan oyunlara bayılırım ama aklıma sadece hitman geliyor onuda oynadım daha önce illa Sızmalı olmasına gerek yok bol aksiyonlu çatışmalı fizikleri güzel olan oyunlarda olur
ready or not üstüne tanımam

Sternog

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,982
İsim
Orçun Kaynar
days gone , metro serisi , horizon zero dawn ve forbidden west , sniper elite serisi , Tom Clancy's The Division , Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands , Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint , zero hour

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Batın Köse
boyutu fazla ama tam istediğine göre cod modern warfare var 1. ve 2. serilerini oynamanı öneririm.

Lgoyü

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
669
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
days gone , metro serisi , horizon zero dawn ve forbidden west , sniper elite serisi , Tom Clancy's The Division , Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands , Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint , zero hour
Breakpoint ve wildlands a çok kötü diyen kişileri görmüştüm fizik hikaye vs. olarak oynama değer mi?

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,366
İsim
Muhammet Çağrı
Hitman.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0