Neler Yeni

Yardım Oyun Kıtlığı Yaşayan Mağdur...

Syriux

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Ahmet Cebeci
Merhaba Dostlar, malumunuz pandemi sürecinde benim gibi öğrenci kişiler evde duruyor ve aktivite arıyor, Mart ayındaki karantinadan beri pek evden çıkmadım ve bolca oyun oynadım, bitirdim, ve şimdi de uygun fiyatlı oyunlar bulmakta zorlanıyorum.

İstemediğim tarz oyunlar: pek strateji oyunu sevmem, gizlilik temeli olan örneğin Dishonered gibi oyunlar da sıkıyor, spor oyunlarından sadece Pes severim onada doydum, 2D oyunlara da pek ısınamadım şu sıralar, bi katana Zeroyu sevmiştim.

Aksiyon oyunlarını severim, BF 1 deki gibi cehennem gibi ortamda da akarım, araç oyunlarını çok severim fakat simülasyon için sistemim yok şuanda o yüzden arcade tarz oynayabilirim.

RPG Tarzınıda severim ama Witcher 3 gibi baymayacak şekilde.

(Bu seriler dışında oyun önerin lütfen: Witcher, BattleField, Call Of Duty, NFS, Forza Horizon, Assetto Corsa, The Crew, The division, Pes serisi, Assassins Creed, ETS, Mortal Kombat, Skyrim, Sword Art Online, Tomb Raider, Wolfestein, Sherlock Holmes, GTA, Far Cry, WWZ, Watch dogs, Serios Sam)
hades ve ori and the will of the wisps deneyebilirsin.ayrıca eğer arkadaşın varsa terraria oyna minecraft benzeri falan filan diyolar hiç bakma 2sini de çok falza oynadım aralarında dağlar kadar fark var terraria yı hiç oynamayıp kapağına bakıp "2d MiNecRaFT iŞtE yAw EğV EğV" diyenlere bakma gayet güzel oyun fakat tek oynamanı önermem bi arkadaşla gir oyuna arkaya terraria wiki aç(ingilizcen varsa rahat anlarsın siteden yoksa da kopyala yapıştır google translate'e) oyun kendini açıklamada çok kötü doğru dürüst bi tutorial vesaire yok ama biraz oynasan anlarsın az çok wiki çok iyi anlatıyor baya detaylı.batman arkham serisini oynamadıysan oyna grafikleri yıllar geçmesine rağmen hala taş gibi .yine arkadaşın varsa ve parkur bulmaca vs seviyosan human fall flat iyidir.en az 2 kişi oyna bence ama ne kadar çok kişi varsa o kadar eğlenceli oluyor.hotline miami ve super meat boy da iyidir ama super meat boy da biraz sinir olabilirsin.arkadaşın varsa stardew valley dont starve together witch it pummel party de iyidir.superliminal değişik bir bağımsız oyun ben sevdim bi bak istersen sen de .fikir yaratıcı. mirrors edge fps parkur oyunu iyidir.dead space ve mass efect serisi iyidir.çeşitli silahlarla ful yaratık vs vurayım diyorsan doom serisi iyidir.mgs serisi oynamadıysan iyidir mg rising ve mgs 5 öneririm.mg rising kılıçlı hack and slash tarzı mgs 5 da baya çeşitli gizlilik oyunu.quantum break ve control de deneyebilirsin aksiyonları iyidir.eğer hikaye odaklı interaktif seviyorsan beyond two souls ve detroit iyidir.tps aksiyon platform vesaire seviyorsan en sevdiğim oyun serisi olan uncharted serisini öneririm ama pc de yok maalesef.vr varsa half life alyx iyiydi baya.dishonored serisi deneyebilirsin yine aksiyon gizlilik falan.rpg açık dünya skyrim öneririm.remnant from the ashes tek veya arkadaşlarınla oynayabileceğin souls like shooter oyunu.korkuda evil within serisi ve resident evil iyidir.arkadaşlarımla oynarım dersen pacify 13. cuma phasmophobia dead by daylight forest deneyebilirsin forest biraz daha survival tarzı.nier automata öneririm.monster hunter world de ful canavar ekstiğin türlü türlü kombo ve silah barındıran çok iyi bir oyundur.star wars seviyorsan battlefront 2 ve jedi fallen order deneyebilirsin ama battlefront 2 online odaklı olduğu için hikaye modu falan kötü yani ama zevkli .ghostrunner kaç koş parkur yap adam kes oyunu.metro serisi iyidir hala günümüzde bile çok iyi olan grafikleri ve hikayesi güzel bir oyun serisi exodus efsanedir özellikle bence.souls like seviyorsan kesinlikle nioh serisi sekiro ghost of tsushima demons souls mortal shell (çıkmadı daha sanırsam)öneririm.kılıçlı falan ve online for honor iyidir.rdr 2 anlatmaya bile gerek yok efsane 10/10 pc kaldırıyosa kesin oyna.dying light 2 ister arkadaşla ister tek başına hikayesi eh işte denilcek parkuru aşşırı zevkli yakın dövüşlü zombi oyunu iyidir öneririm. thief simulatör eğlencelik güzel bi simülasyon oyunu.eğer mimarlık ev tasarlama vesaire seviyorsan house flipper iyidir vakit geçirmelik tadımlık. Desperados 3 wasteland 3 ve baldurs gate 3 öneririm.titanfall 2 iyidir warframe online öğrenmesi zor bir oyun vakit vermessen zorlanırsın .dmc serisini de öneririm 3 ve 5 baya iyidir klasik hack and slash kes biç kombo yap boss kes oyunu hikayesi gayet güzeldir .remnant from the ashes güzeldir deneyebilirsin.stanley parable kesinlikle öneririm çabuk biten eğlenceli bir oyun konsepti baya güzel oynayınca anlarsın.50 defa falan zıplamak için space e basınca zıplayamassın diye başarı falan vermişti.baya güzel başarılar var 5 yıl oynamayınca falan başarı veriyor oyun .d cyberpunk teması seviyorsan cp 2077 kaldırıyorsa oyna.oyun herkesi hypelayıp yarım yamalak yapay zekası çok kötü optimizasyonu çöp olarak çıktığı için çok linç. yedi şu oyun 2 yıl sonra çıksaydı veya en azından boş hype atmasalardı çok güzel oyun olcaktı ama aceleye getirdiler cdpr cezasını çekiyo şimdi davalar vesaire onlarla uğraşıyor .oyuncularla arası baya kötü oldu. horizon zero dawn açık dünya oyunu.nintendo switch varsa zelda breath of the wild kesinlikle öneririm olmadı emülatörden oynarsın ama fps kötü olur baya.deus ex serisi baya iyidir mankind divided falan güzel oyunlar cyberpunk temasını iyi kullanıyor oyun öneririm.middle earth shadow of mordor da güzeldir öneririm.gears of war serisi klasik tps .green hell öneririm gafikler oynanış vs gayet güzel survival oyunudur .vurmalı kırmalı yıkmalı seviyorsan teardown ve carrıon öneririm.valheim bu aralar baya popüler çok bilmiyorum ama denenebilir.daha çok yazardım ama üşendim dahasını yazmaya .

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,686
Üyeler
156,653
Son üye
luther16
Top Bottom