Neler Yeni

Cayma hakkımız elimizden alındı.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Daha önce konusu açıldı ve DA Forum kanalında mevcut video var. :)

Cesur49

80+ Bronze
Bu kadar suistimalin olduğu yerde ben bile yeri geliyor firmalara acıyorum. Üç kağıtçı olanlara değil, Amazon gibi 30 gün iade hakkı sağlayan firmalara özellikle.

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Mehmet Yılmaz
Bu kadar suistimalin olduğu yerde ben bile yeri geliyor firmalara acıyorum. Üç kağıtçı olanlara değil, Amazon gibi 30 gün iade hakkı sağlayan firmalara özellikle.
Çözüm basit Amazon zaten alışveriş yaparken TC alıyor bakacak kim sıklıkla ürün alıp iade ediyor onu Amozon dan banlayacak bir daha hesap oluşturulmasına da izin verilmeyecek gör bak bir daha böyle çakallık yapabiliyorlar mı. Ürün incelemesi yapanlar içinde ürün kiralama çıkarsınlar adam incelemesini yapsın hem teslim alırken hemde teslim edeceği vakit ürünün sağlam teslimat ettiğine dair video kaydı alsın böylelikle iki tarafda mağdur olmaz. Bir şeyleri kaldırmak çözüm değil eğer bu tür şeylere çözüm üretemeyecek kadar vasıfsızlar doluysa devletin kadrosunda direk istifa etsinler aldıkları parayı haketmiyorlar çünkü!

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Kurunun yanında yaşta yandı süreyi indirmek yerine tamamen kaldırdı. Saçma olan açılmamış kutunun bile iadesi yok tamamen satıcı odaklı bir kanun. Nerede kaldı tüketicinin korunması insanları servislere mahkum ettiler. Servisler de herşeye kullanıcı hatası diyip yollayacak. Amazonun iade politikası değişmezse TR de tek olur

Cesur49

80+ Bronze
Çözüm basit Amazon zaten alışveriş yaparken TC alıyor bakacak kim sıklıkla ürün alıp iade ediyor onu Amozon dan banlayacak bir daha hesap oluşturulmasına da izin verilmeyecek gör bak bir daha böyle çakallık yapabiliyorlar mı. Ürün incelemesi yapanlar içinde ürün kiralama çıkarsınlar adam incelemesini yapsın hem teslim alırken hemde teslim edeceği vakit ürünün sağlam teslimat ettiğine dair video kaydı alsın böylelikle iki tarafda mağdur olmaz. Bir şeyleri kaldırmak çözüm değil eğer bu tür şeylere çözüm üretemeyecek kadar vasıfsızlar doluysa devletin kadrosunda direk istifa etsinler aldıkları parayı haketmiyorlar çünkü!
Annesinin, babasının, eşinin, dostunun üzerinden ürün alır yine devam eder. İnsanlarda ahlak olmadığı sürece yasalarla bir yere kadar önleyebilirsin. Forumdaki indirim konularına bak, hala al sat yapmak için pusuda bekleyenler var. Satamadıkları ürünleri de iade yolluyorlar. Ahlaki olmadığını söylüyorsun, hiç oralı bile olmuyor ve bu davranış yaygınlaştı. Geçenlerde rtx 2060 5k indirim paylaşıldı anında bitti, sarı sitede ertesi gün bir sürü ilanlar. 5kya aldığı kartı 6, 7 ne tutturduysa satmaya çalışıyor, bugün gördüm adam yazmış ki aldığım fiyata veriyorum, satılmazsa iade edeceğim diye. Ayıptır.

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Mehmet Yılmaz
Annesinin, babasının, eşinin, dostunun üzerinden ürün alır yine devam eder. İnsanlarda ahlak olmadığı sürece yasalarla bir yere kadar önleyebilirsin. Forumdaki indirim konularına bak, hala al sat yapmak için pusuda bekleyenler var. Satamadıkları ürünleri de iade yolluyorlar. Ahlaki olmadığını söylüyorsun, hiç oralı bile olmuyor ve bu davranış yaygınlaştı. Geçenlerde rtx 2060 5k indirim paylaşıldı anında bitti, sarı sitede ertesi gün bir sürü ilanlar. 5kya aldığı kartı 6, 7 ne tutturduysa satmaya çalışıyor, bugün gördüm adam yazmış ki aldığım fiyata veriyorum, satılmazsa iade edeceğim diye. Ayıptır.
Aynı şekilde o hesaplarda banlanır sap gibi kalırlar ortada bu cayma hakkını kaldırmaktan daha iyi bir çözüm şimdi dolandırıcılara gün doğdu

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,957
İsim
tümen dağ
elimizden NELER ALINMADIKI ŞU ÜLKEDE

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR