Neler Yeni

Ceremical Masa Sallanma Sorunu

Episto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim
Herkese merhabalar,

160x60 boyutunda aldığım masa mouse çevirince bile sallanıyor. Montajında alyanları bilerek sallanmasın diye iyice sıktım ama nafile. Üstüne bir daha sıktım yine sallanıyor. Kullanan arkadaşlar sorunu nasıl çözdü acaba? Aynısından arkadaşımda da var onunkide sallanıyor.
Duvara yapıştırmayı düşünüyorum ama kiriş engel oluyor. Metal ayakların 3 tanesini çıkarıp denemeyi düşünüyorum.

Ekler

• FF907756-85FC-4D9E-AC6A-13B0797B0976.jpeg
    FF907756-85FC-4D9E-AC6A-13B0797B0976.jpeg
    3.2 MB · Hit: 99
  • BC819BD9-3E90-451C-A77C-0419A79CA92B.jpeg
    BC819BD9-3E90-451C-A77C-0419A79CA92B.jpeg
    3.4 MB · Hit: 102

Myronnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Durmuş Ali Kocakulak
Masanın Sol Tarafında Dolap Var onu Sıfır şekilde yaklaştırdım azalttı sallanmayı sağ tarafta bişey yok ondan koyamıyom.

Episto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Masanın Sol Tarafında Dolap Var onu Sıfır şekilde yaklaştırdım azalttı sallanmayı sağ tarafta bişey yok ondan koyamıyom.
Bir tarafta kapı bir tarafta yatak var o yüzden bu yöntemi yapabilme şansım olmadı.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,190
İsim
Ahmet Sevinç

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,583
İsim
Oğuzhan Şahin
Aynısının 140x60ı var yandan yatak destekliyor soldan da duvara sabit önü de aynı şekil duvara sabit sallanma yok. Suntalam masa ayaklar boş metal normal sallanması

Episto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim
hocam klasik
altına peçete katla sok:ROFLMAO:
Malesef yükseklik ayarından kaynaklı bir sallanma değil. Çünkü ileri geri sallanırken çok az, yanlardan çok fazla. Sanırım masa ayakları çok dayanıksız.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,190
İsim
Ahmet Sevinç
Malesef yükseklik ayarından kaynaklı bir sallanma değil. Çünkü ileri geri sallanırken çok az, yanlardan çok fazla. Sanırım masa ayakları çok dayanıksız.
valla bende almak istiyorum ayaklar metl diyolr ama

YinYang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
-
Şu aparatı kullanabilirsiniz. İsterseniz vida yerine cift tarafli bant kullanin tablo tasiyan cift tarafli bantlardan

Episto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim
Aynısının 140x60ı var yandan yatak destekliyor soldan da duvara sabit önü de aynı şekil duvara sabit sallanma yok. Suntalam masa ayaklar boş metal normal sallanması
Destekleyebileceğim bir yer yok malesef. Ne kadar sinir bozucu olduğunu şöyle örneklemek istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu aparatı kullanabilirsiniz. İsterseniz vida yerine cift tarafli bant kullanin tablo tasiyan cift tarafli bantlardan
Teşekkürler, kiriş yüzünden sıfıra sıfır dayayamıyorum duvara ama tek çözüm bu gözüküyor sanırım. Bir şekilde kiriş olayını halletmeye çalışacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

valla bende almak istiyorum ayaklar metl diyolr ama
Sallanma sorunu açıkca var, yorumlar gerçekci değil. Onun haricinde sunta kalitesi güzel, masa hoş. Sallanmayı çözsem hiç bir sorunum olmayacak.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,898
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Benzer modeli ben de kullanıyorum. Öğrenci olduğum için 40 kg civarında oaln kitapları masanın duvara yasladığım yerin kenarına koydum. Şuan hiç sallanma yok.

Masayı duvara yaslayıp üzerine ağırlık koymalısınız.

YinYang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
-
Evet duvarla arasinda mesafe oldugu icin en iyi cozum bu bence, 2 tane l gönye alip birini saga birini sola taksaniz. Tablo tasiyan cift tarafli kaliteli bir bant ile zimba gibi olur

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,190
İsim
Ahmet Sevinç
Benzer modeli ben de kullanıyorum. Öğrenci olduğum için 40 kg civarında oaln kitapları masanın duvara yasladığım yerin kenarına koydum. Şuan hiç sallanma yok.

hocam masa tavsiyeniz var mı max 50x120 ölçütünde

Episto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim

Bir yazılım şirketinde çalıştığım için ağırlık arttırmanın tersine yakında 2 monitör 1 laptop çalışıp kasayı indirmek zorunda kalacağım. Duvara dayayıp çift taraflı bant tarzında sabitlemeyi deneyeceğim, teşekkürler.

Top Bottom