Neler Yeni

Öneri CF Moto 150 NK nasıl bir motordur

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaşlar, bu yaz bu motoru almayı düşünüyorum biraz araştırma yaptım ve herkes iyi olduğunu söylüyor özellikle 2021 model al kafan rahat olsun demiş kullanıcılar. Bütçem en fazla 80k bu fiyata bunu alayım mı? Kullanan birisi varsa bana yardımcı olsun lütfen. Motorun görünüşü vs. çok hoşuma gitti bana bir 2016 mt 25'i andırıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uzun yol yapan birisi değilim en fazla 30-35 km yarıçapında bir alanda kullanacağım motoru.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,871
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
iyi hoşda en son yedek parça için aylarca sıra bekleniyordu o çözüldü mü bilmiyorum eğer çözüldüyse alınır.

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Murat demir
iyi hoşda en son yedek parça için aylarca sıra bekleniyordu o çözüldü mü bilmiyorum eğer çözüldüyse alınır.
hangi servis olduğuna göre değişiyo biraz eğer daha merkezi yerdeki bir servis ise pek sorun olmuyo

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben bu motorun yağını suyunu eksik etmem bakımlarını vs. zamanında kesinlikle yaparım ve motoru yormam ama bu motor bana ciddi bir sorun yaşatır mı bu kadar iyi kullanmama rağmen yani sanayide motor indirtecek bir duruma sokar mı beni? Çünkü ben o zaman bu işin altından çıkamam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,871
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Hocam ben bu motorun yağını suyunu eksik etmem bakımlarını vs. zamanında kesinlikle yaparım ve motoru yormam ama bu motor bana ciddi bir sorun yaşatır mı bu kadar iyi kullanmama rağmen yani sanayide motor indirtecek bir duruma sokar mı beni? Çünkü ben o zaman bu işin altından çıkamam.
çok büyük ihtimal dediğiniz olmaz. benim kastettiğim motor düşerse ufak bir kaza geçirirseniz işte o zaman yedek parça için aylarca beklemek sinir bozar bu konuyu araştırın.

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çok büyük ihtimal dediğiniz olmaz. benim kastettiğim motor düşerse ufak bir kaza geçirirseniz işte o zaman yedek parça için aylarca beklemek sinir bozar bu konuyu araştırın.
Sizce 2021 model bir nk 150 alacaksam en fazla kaç km de olmalı? Tabii ki kullanıma göre 100k km deki bir motor da harika olabilir ama genel olarak soruyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,871
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Sizce 2021 model bir nk 150 alacaksam en fazla kaç km de olmalı? Tabii ki kullanıma göre 100k km deki bir motor da harika olabilir ama genel olarak soruyorum.
hocam bütçenize göre tabii ki ama bence 10k kilometreyi çok geçmemiş olsun. motosikletlerde arabalar kadar uzun ömürlü olmuyor motor.

Top Bottom