Neler Yeni

CF moto 450sr alınır mı?

SenSeI01

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Samet
Bütçe
250000
Kısmet olursa 2 aya motor alıcağım ama bir konuda kararsız kaldım 450sr alınır mı evet soru bu tasarımına hayran olduğum bir motor görünüşü olsun gücü olsun beni benden alıyor ama çin malı işte beni korkutuyor birçok problem yaşayan insanlar var bu motorda aksine yaşamayıp sıkıntısız çok güzel olduğunu söyleyende var izlediğim inceleme videolarında. Sizce bu motor alınır mı?

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Tuğra
Kısmet olursa 2 aya motor alıcağım ama bir konuda kararsız kaldım 450sr alınır mı evet soru bu tasarımına hayran olduğum bir motor görünüşü olsun gücü olsun beni benden alıyor ama çin malı işte beni korkutuyor birçok problem yaşayan insanlar var bu motorda aksine yaşamayıp sıkıntısız çok güzel olduğunu söyleyende var izlediğim inceleme videolarında. Sizce bu motor alınır mı?
alınır fp bir motor
Mesaj otomatik birleştirildi:

illahaki sorunlar yaşarsın her motorda olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
alınır bence.

GirayHan

80+ Gold
250bin tl'ye japon motosiklet alınabiliyorken çin alınmaz. çin nasıl alınır ? atıyorum 100 bin bütçen vardır seçenek yoktur gider alırsın. ama 250 bin bandına çıktığında japon yada avrupalı motorlar var. her şey tasarım değil. tasarım makyajdır ve az motor bilgisi olanlar hep tasarıma gider.

bizi ilgilendiren şey almak istediğin motor bloğu kendini ispatlamış mı ispatlamamış mı ? bu soruyu sor ve araştır.

SenSeI01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alınır fp bir motor

illahaki sorunlar yaşarsın her motorda olur
Evet bu konuda haklısınız japonda olsa illaki bir sorunu çıkıyor

250bin TL'ye japon motosiklet alınabiliyorken çin alınmaz. çin nasıl alınır ? atıyorum 100 bin bütçen vardır seçenek yoktur gider alırsın. ama 250 bin bandına çıktığında japon yada avrupalı motorlar var. her şey tasarım değil. tasarım makyajdır ve az motor bilgisi olanlar hep tasarıma gider.

bizi ilgilendiren şey almak istediğin motor bloğu kendini ispatlamış mı ispatlamamış mı ? bu soruyu sor ve araştır.
450 sr ın motor bloğu ktm ile iş birliği somucunda yapılmış bildiğim kadarı ile bu fiyat bandında japon almak manktıklı olabilir fakat piyasadaki r25 ler vb japon öotorları güven vermiyor hepsi teker yapılmış motor hor kullanılmış fahiş denilecek fiyatlardan bahsetmiyorum bile

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Ali Altıntaş
alınabilir bir motorsiklet tabii ki de ama ilk bakman gereken japon motorları olmalı çin malı ilerde ne olacağı belli değil nasıl olsa japon motor alabilicekken çin malı almak saçma olur

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Arada hacim farkı olsa da bindiğim ve beğendiğim için mt-25 öneririm. Arada çok fark var

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Ali Altıntaş
şimdi baktım da o paraya yeni kasa r25 almak daha mantıklı bence

SenSeI01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arada hacim farkı olsa da bindiğim ve beğendiğim için mt-25 öneririm. Arada çok fark var
Naked tarz motorlar hoşuma gitmiyor malasef

şimdi baktım da o paraya yeni kasa r25 almak daha mantıklı bence
Bu ikili arasında çok kararsız kaldım japon olsun istiyorum fakat fiyatları gorunce bu parayı bayılmak istemiyorum şahsen şuan r25 piyasası çok saçma yerlerde fiyatını hak ettiği şüpheli

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Naked tarz motorlar hoşuma gitmiyor malasef

Bu ikili arasında çok kararsız kaldım japon olsun istiyorum fakat fiyatları gorunce bu parayı bayılmak istemiyorum şahsen şuan r25 piyasası çok saçma yerlerde fiyatını hak ettiği şüpheli
R-25 var. Gene de japon olması artısı var

GirayHan

80+ Gold
Evet bu konuda haklısınız japonda olsa illaki bir sorunu çıkıyor

450 sr ın motor bloğu ktm ile iş birliği somucunda yapılmış bildiğim kadarı ile bu fiyat bandında japon almak manktıklı olabilir fakat piyasadaki r25 ler vb japon öotorları güven vermiyor hepsi teker yapılmış motor hor kullanılmış fahiş denilecek fiyatlardan bahsetmiyorum bile
6/7 bin km'de sıfır ayarında r25 dolu. japon motorlarında teker yapılmış olması o motorun alınmayacağı anlamına gelmiyor sr'da da teker yapan var bu bir problem değil. önemli olan alacağınız motorun tercihen ilk sahibinden olması ve temiz kullanılmış olmasıdır. sıfır km çinli yerine 20 bin km'de ki japonu tercih ederim... ek olarak ktm ile ortak çalışması sonucu sr'ın bloğa güveniyorsanız alın. duke 790'da cf motoya geçti bloğu. gel gelelim üst kapak contasından yağ atması aşırı ısınma vb gibi sorunlarla uğraşıyor 790 sahipleri. bu size biraz fikir vermiştir umarım çinlinin eli değdiği yerde çiçek açmıyor sebebi çok basit düşük ücrete insani olmayan şartlarda çinlilerin çalıştırılması ve bu sebebten dolayı yeterli kalite kontrolün sağlanamaması. ktm'nin duke 890 ve üstü motorlarının hepsi merkez ktm fabrikasında üretiliyor. ve bu motorlarda bahsetmiş olduğum sorunların hiç biri yok acaba neden ?

Son düzenleme:
Top Bottom