Neler Yeni

Cf moto nk 250 alınır mı?

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Hikmet Çalı
Kim ne derse desin bu bütçeye en fiyat performans motor o yani. Sorun çıkarmasın diyorsan ns al. Bende var 250 nk 8k km de daha az sayılır. Hiç bi sıkıntı çıkarmadı. Şahsen gayet horda kullanıyo sayılır. İlk heves gidince öyle oluyo. 60k motor yani. Garajım yok dışarda duruyo. Yaz kış basıyom marşı banamısın demiyo. Yedek parça sıkıntısı var maalesef. Ben grenaj kurık aldım. Daha yaptırmadım.peşinede düşmedim düşsen bulunur illahaki ama zorlar. Sürmesi aşırı zevkli bence. Tip olaraksa benim 200k lık motorlardan fazla cezbediyo. Yamahayla hondayla kıyaslamayın fiyat artık yarı yarıyo nerdeyse...
Hocam sizdeki kaç model ve memnun olmadığınız bir kısmı var mı?

BabaVoss7

80+ Silver
Hocam sizdeki kaç model ve memnun olmadığınız bir kısmı var mı?
20 model 21 çıkışlı yola. Denilen kronikleri hiç yaşamadım. 5000 km de aldım. Bi kere yatmış halde aldım. Ona rağmen hiç sıkıntı çıkarmadı. Malum plastik grenaj. Benim için çok önemli değil çıkarır çıplakta binerim şahsen kişiye göre değişir. Alıcı gözle bakmadıktan sonrada belli olmuyor yani çok girintili çıkıntılı tipi olduğu için.
Beğenmediğim Bi kısmı genel olarak yok diyebilirim. Şehir içinde on numara motor. Tek sevmediğim diyebileceğim yönü gaz kolu biraz agresif. 1 ve 2. Viteste minimum gaz vermek biraz zor ya çok veriyor ya az oda ayar gerektiriyordu belki ondan ama sanmıyorum. Ben daha çok uzun yol da kullanıyorum şehir içi değil. Uzun dediğimde tek seferde 50 km filan toplam olsa olsa 100 km. Tek günde 500 km gittiğimde olmadı. Marşı ikilettiği olmadı bile. Şans işi birazda bendeki sıkıntı yaratmadı diye başkasında böyle olacak diye Bişey yok. Motor titriyor ama aşırı değil. 600 lük motor sürmediyseniz rahatsız olacağınızı sanmıyorum bile. Tek silindir 9000 devirde normal yani.
Herşeye rağmen bu fiyata bu görüntüde bu performansta motor bence çok iyi. Yedek parçası sıkıntılı olmasa on numara marka olur. Şuan yükseltmek için satıcam 600 lük düşünüyorum mt650 alabilirim sanırım yinede. 200k ya onun dengine 300 kya satılıyor motorlar. Sıfırlar en azından. Bi yamaha Honda değil tabii ki ama fiyatlarda bir değil bunu unutmayın..

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,510
İsim
Deniz Bey
150 nk Modelini Kullanıyorum yaklaşık 16 bin km dir benimde 2023 yeni renkleriyle gelecek olan nk 250 yi bekliyorum satıp ona geçicem,param daha çok olsa cb 250 r aslında tam bu sınıfta alınacak motor ama malum ona çıkamayınca 250 ler arasında iyi konumda duruyor cf dolayısıyla cf den devam ederim bende

Top Bottom