Neler Yeni

CF 250 SR mı RKS R250 mi ?

hemlock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Enis Karabıçak
Bütçe
160000
CF 250 SR mı RKS R250 mi ? 0 olarak bayiden almayı düşünüyorum. Arada 20k kadar fark var. Cf moto daha uygun ama her birinin kendine gore sıkıntısı var. Kullanan varsa veya tavsiye verebilecek cok iyi olur. 2 model arasinda kaldim. Simdi birde RKS A250 çıkmış Kawasaki Z1000 çakması oda guzel ama naked çok istemiyorum.

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
yağız ahmet özdemir
CF 250 SR mı RKS R250 mi ? 0 olarak bayiden almayı düşünüyorum. Arada 20k kadar fark var. Cf moto daha uygun ama her birinin kendine gore sıkıntısı var. Kullanan varsa veya tavsiye verebilecek cok iyi olur. 2 model arasinda kaldim. Simdi birde RKS A250 çıkmış Kawasaki Z1000 çakması oda guzel ama naked çok istemiyorum.
Cf iyi gibi rks direk plastik yığını tek kazada motorun her yanı dağılıyor deneyimledik arkadaşımdan şuan cbr kullaniyor yine kaza yaptı hiçbir sorun olmadı denebilir yani

hemlock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Enis Karabıçak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cf iyi gibi rks direk plastik yığını tek kazada motorun her yanı dağılıyor deneyimledik arkadaşımdan şuan cbr kullaniyor yine kaza yaptı hiçbir sorun olmadı denebilir yani
Rks çift silindir olmasi, titreşimi biraz daha azmış. Cf tek silindir ve son hiz felan daha düşük, titresimde biraz fazla kalıyormuş. Baya kararsiz kaldim. Özellikle cf nin şu krank muhabbeti korkutuyor

Dogu11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
doğukan ç
CF kullanıcıları genelde yedek parça ve motor bölümünde gelen sorunlardan şikayetçi RKS de pek kaliteli sayılmaz

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,526
İsim
ali
250sr tekler al geç

hemlock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Enis Karabıçak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
250sr tekler al geç
Eyvallah, youtube da cok karşılaştırma yok. Aradim bulamadim. Tek silindirli olmasi biraz sıkıntı yapmis, alanlar zamanla tatmin etmiyor diye satiyorlar. Kronikleri fazla diyorlar. Forumda bir kaç konu okudum. Cf alma diyorlar

Son düzenleme:

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,526
İsim
ali
Eyvallah, youtube da cok karşılaştırma yok. Aradim bulamadim. Tek silindirli olmasi biraz sıkıntı yapmis, alanlar zamanla tatmin etmiyor diye satiyorlar. Kronikleri fazla diyorlar. Forumda bir kaç konu okudum. Cf alma diyorlar
Çevremde çok kullanan var.Görüp konuştuğum birçok insanada sorduğumda 140-150 bin bandında sıfır olarak 250cc klasmanında o fiyata başka düzgün bi motor yok.Çok fazla olumsuz yorum var evet ama her markada kötü yorumlar oluyor.Çoğu alanda tatmin etmiyor diye değil hem nakit para çevirmek hemde alıp 5-10 karla satma peşindeler.Şahsen 4-5 ay sonra kendim de yaza doğru düşünüyorum 250sr alıcam.O fiyata başka düzgün bişey bulamazsın

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
812
İsim
Rick Baba

Az daha koy R25 al

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
812
İsim
Rick Baba
Az daha derken 40-50 bin TL sen bahsediyoruz. Malesef okadar bütçem yok. Olan bütçeye gore birşeyler almayi düşünüyorum. Tavsiyeleriniz icin teşekkürler

Yazın başlarında aynı soruyu arkadaşım sordu aynı cevabı verdim, Gitti CF aldı keşke R25 alsaydım dedi. Tabi bütce meselesi

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Birol azak
CF moto servis ağını saymazsak pek çin malı sayılmaz kendini çok geliştirmiş bir marka ama rks öyle değil o yüzden kesinlikle cf öneririm.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Naked tarafına nasıl bakıyorsun bilmiyorum ama ikinci el duke veya sıfır svartpilen 250lere bakabilirsin. Svartpilenin sıfırı şu an 175k. İki markadan da sağlam modellerdir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
909,131
Üyeler
141,091
Son üye
Egerox
Top Bottom