Neler Yeni

Yardım Bajaj N250 Vs Cf 250 NK vs 250 SR

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Emirhan Trm
Bajaj'ın stop sorunu TPS sensöründen evet servis ücretsiz değişiyor zaten ki Çinli markalarda satış sonrası destek sıfır o yüzden biraz daha cep sıkıp 2.el japon almak en iyisi. İlk motorum CB250R dı sonradan 650 liğine geçtim çok sağlam motorlar.
Hocam bakın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bajaj'ın stop sorunu TPS sensöründen evet servis ücretsiz değişiyor zaten ki Çinli markalarda satış sonrası destek sıfır o yüzden biraz daha cep sıkıp 2.el japon almak en iyisi. İlk motorum CB250R dı sonradan 650 liğine geçtim çok sağlam motorlar.
TORK MAKİNASI İLANDA İlan No: 1122721336
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-tork-makinasi-ilanda-1122721336/detay

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
:(
250sr alırdım net

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Emirhan Trm
Hocam Cf Moto distribütörlüğünü Uğur motorlu araçlar yapıyor yani Mondial gibi düşünün. Kesinlikle cf moto alınmaz. Dert edinirsiniz
Hocam kullanan adamlar diyor problem yok sizle var diyor bugün bir kişi var 22 yıl motor kullanıyor kendini kanıtlamamış bir firmaya para verme dedi git bunu al dedi sizce nasıl eski cb250r larda zincir problemi var lakin bayi ye gidip değişim oluyor muş?

250sr alırdım net
Bende böyle düşünüyorum ama arkadaşlar Japon diyor.

Kesinlikle en azından örnek veriyorum bir parti stop etme sorunlu geldi bajaj tarafında, hemen geri çağırma yaparak TPS sensörleri değişti ve çözüldü bu olay. Ayni durum UMA bünyesindeki bir marka da başınıza gelirse yandınız.
Hocam size yazdım bunları diğer arkadaşlarada.

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Emirhan Trm
Arkadaşlar bir söyleyinde ona göre bakayim.

Vatan.Delisi

80+ Bronze
Almak istediğin motorlar hangileri yazarmısın kaçtane varsa benim yigenler tamirci bir sorayım hangisini tavsiye ediyorlar bence japon al

HipsterX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ahmet Kutlu
Hocam japon alamıyorsan Hintli al derim. Kendin çok cf moto almak istiyorsan deneyimle bir 10bin km sonrasında youmlarini bekliyorum.

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Emirhan Trm
Almak istediğin motorlar hangileri yazarmısın kaçtane varsa benim yigenler tamirci bir sorayım hangisini tavsiye ediyorlar bence japon al
Hocam 250sr veya nk japonda ise cb250r 2019 veya 2018 modelleri var ikinci elde aynı fiyatta 38 binde 35 binde.

Hocam japon alamıyorsan Hintli al derim. Kendin çok cf moto almak istiyorsan deneyimle bir 10bin km sonrasında youmlarini bekliyorum.
Hint almak istemiyorum Cf yada Honda arasındayım kesin alıçlarım bugün cb250r al dedi bir kişi çok gömdü Cf yi aklımda soru işareti bıraktı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Can B.
Hocam 250sr veya nk japonda ise cb250r 2019 veya 2018 modelleri var ikinci elde aynı fiyatta 38 binde 35 binde.

Hint almak istemiyorum Cf yada Honda arasındayım kesin alıçlarım bugün cb250r al dedi bir kişi çok gömdü Cf yi aklımda soru işareti bıraktı.
CF Alınmaz alınmaz. Zincir problemi arkadaki korumadan dolayıydı 2022 sonrasında o sorun yok. Ses problemi olan eski modellerde arkada bir parça değişiyor ve düzeliyor. Bajaj almama nedenini anlamıyorum stop sorunumu var TPS Değiş devam sorunsuz. CB250R dan mantıklı model yok şuan. Bajaj almıyorsun CF sorunlu elinde bomba gibi patlar (alıp sorun yaşayana kadar beni anlayamazsın) o yüzden honda al geç en azından parçası osu busu bozulmaz.

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Emirhan Trm
CF Alınmaz alınmaz. Zincir problemi arkadaki korumadan dolayıydı 2022 sonrasında o sorun yok. Ses problemi olan eski modellerde arkada bir parça değişiyor ve düzeliyor. Bajaj almama nedenini anlamıyorum stop sorunumu var TPS Değiş devam sorunsuz. CB250R dan mantıklı model yok şuan. Bajaj almıyorsun CF sorunlu elinde bomba gibi patlar (alıp sorun yaşayana kadar beni anlayamazsın) o yüzden honda al geç en azından parçası osu busu bozulmaz.
Hocam şuan çok insanla konuştum Honda cb250r karar verdim kesinlikle biriside anlattı tamamen aklımda bitirdim Cf yi.

Hocam sizede ters konuştum çok almak istedim ama insanların konuşmasına baktım birde cb 250r daha sağlam duruyor ona karar verdim.

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
EFEKAN SARIKAYA
Hocam şuan çok insanla konuştum Honda cb250r karar verdim kesinlikle biriside anlattı tamamen aklımda bitirdim Cf yi.

Hocam sizede ters konuştum çok almak istedim ama insanların konuşmasına baktım birde cb 250r daha sağlam duruyor ona karar verdim.
Hocam adamlar da 6 sayfadır aynı şeyi diyor sana :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Top Bottom