Neler Yeni

Yardım Bajaj N250 Vs Cf 250 NK vs 250 SR

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
Cf 250 nk tercih edeceğim hocam kararımı verdim.
Hayırlı olsun knk 2 gün önce de arkadaşım aldı bende de küba superlight200 var onu satıp üstüne ekleme yapıp bir motor almak istiyorum. Kışın yani belki kışın motor fiyatları düşer de alırız bir cf 450 sr dominar 400 falan

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Can B.
Arkadaşlar sizce hangisini almalıyım hem piyasası olan hem çok sorun çıkarmayacak başım çok ağrıtmasın benim aklımda Cf 250nk ve sr var lakin parça sıkıntısı göze alıyorum ama kronik sıkıntısı var mı veya bajajda yağ soğutma var nasıl 116 bine alınır mı stop sorunu varmış kronik mi yoksa kime denk gelirse mi ilk motorum olacak cevap verirseniz sevinirim.
İlki vites göstergesiz kullanamıyorsan motor kullanma zaten gerek yok. Stop sorunu ise tps sensöründen dolayı. stop ederse götü beleş değişiyor ama d250 varken n250 nin yüzüne de bakılmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cf 250 nk tercih edeceğim hocam kararımı verdim.
ASDJALSKMDLASKMD YANİ ÇİNLİ ALIP YOLDA MI KALMAK İSTİYORSUN TAMAM

İlki vites göstergesiz kullanamıyorsan motor kullanma zaten gerek yok. Stop sorunu ise tps sensöründen dolayı. stop ederse götü beleş değişiyor ama d250 varken n250 nin yüzüne de bakılmaz

SEN NK250 AL YOLDA KAL stop sorunu için araştırsan tps sensöründen dolayı olduğunju bilirsin çünkü bajajların hepsi hindistanda karbüratörlü euro5 mevzusundan dolayı burada böyle tek ve daha bazı acemilikleri var. bajaj al geç cf pişmanlıktır ne parça ne bir şeyi var motor su kaçırır fren civatasını sıkmaz balata sıyırır ekranı su alır 6 ay gelmez vs vs. sayarım.

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Emirhan Trm

SEN NK250 AL YOLDA KAL stop sorunu için araştırsan tps sensöründen dolayı olduğunju bilirsin çünkü bajajların hepsi hindistanda karbüratörlü euro5 mevzusundan dolayı burada böyle tek ve daha bazı acemilikleri var. bajaj al geç cf pişmanlıktır ne parça ne bir şeyi var motor su kaçırır fren civatasını sıkmaz balata sıyırır ekranı su alır 6 ay gelmez vs vs. sayarım.
Hocam sen istediğin kadar konuşabilirsiniz benim bütçem bu aklımdaki model bu kaç tane hatta tecrübeli insanlarla konuştum Cf daha iyi önerdiler o yüzden pazartesi olursa alacağım.

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
Hocam sen istediğin kadar konuşabilirsiniz benim bütçem bu aklımdaki model bu kaç tane hatta tecrübeli insanlarla konuştum Cf daha iyi önerdiler o yüzden pazartesi olursa alacağım.
Şey de iyi kanka aslında puslar rs 200 YouTube’da falan cf ile kapışma videoları kıyaslama videoları falan da var bir bak derim

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Emirhan Trm
Şey de iyi kanka aslında puslar rs 200 YouTube’da falan cf ile kapışma videoları kıyaslama videoları falan da var bir bak derim
Rs200 eksi tarafı stop problemi var vites göstergesi yok gideceğim bayiye sr250 de bakabilirim zaten aynı kasa sadece supersort modeli onuda inceleyeceğim eğer 135-140 bulursam sr onuda alabilirim.

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
Rs200 eksi tarafı stop problemi var vites göstergesi yok gideceğim bayiye sr250 de bakabilirim zaten aynı kasa sadece supersort modeli onuda inceleyeceğim eğer 135-140 bulursam sr onuda alabilirim.
Aynen baya izledim ben hemen hemen aynı motorlar rs in parça sorunu ve yetkili servis sorunu da yok o kadar pahalı da değil cf ye göre bir değerlendir.

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Emirhan Trm
Aynen baya izledim ben hemen hemen aynı motorlar rs in parça sorunu ve yetkili servis sorunu da yok o kadar pahalı da değil cf ye göre bir değerlendir.
Hocam ben bugün 3200km kadar kullanmış birini gördüm hatta üstüne oturdum sürdüm poziyonu var supersport lakin gayet beğendim parça kalitesi ve duruşu mükemmel rs200 yanında biraz sırıtır benim aklımda sr 250 veya nk 250 var ikiside aynı olduğundan kafam rahat hangisi olursa gidip alacağım.

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
Hocam ben bugün 3200km kadar kullanmış birini gördüm hatta üstüne oturdum sürdüm poziyonu var supersport lakin gayet beğendim parça kalitesi ve duruşu mükemmel rs200 yanında biraz sırıtır benim aklımda sr 250 veya nk 250 var ikiside aynı olduğundan kafam rahat hangisi olursa gidip alacağım.
Hayırlı olsun kankam şimdiden

Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Can B.
Ben zaten CB650R kullanıyorum hocam sen böyle devam et.

Tecrübeli insanlarla beni konuştur da lilloş edeyim onları.

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Emirhan Trm
Ben zaten CB650R kullanıyorum hocam sen böyle devam et.

Tecrübeli insanlarla beni konuştur da lilloş edeyim onları.
siz kendinizi üslubunla belli ettiniz zaten isterseniz R1 cb1000r kullanan umrumda bile değil Kasımpaşa’ya kadar yolunuz var.

Top Bottom