Neler Yeni

CFMoto 250 SR başlangıç ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hakan Çalışkan
gp2 onermıyolar
vall yuki den bende korkuyrum ama o paraya japonun ölüsünü alırsın canını almıslardır makınanın dusuk km gp alıp tertemız kullanıp satman daha mantıklı gelyor bana cf yı ben yıne tercıh edıcek olsam sıfır alıp 5-6 bın km max kullanıp satmak olrdu

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Gurkan
vall yuki den bende korkuyrum ama o paraya japonun ölüsünü alırsın canını almıslardır makınanın dusuk km gp alıp tertemız kullanıp satman daha mantıklı gelyor bana cf yı ben yıne tercıh edıcek olsam sıfır alıp 5-6 bın km max kullanıp satmak olrdu
gp ıkıncı elı yok yedek parca sıkınıtısı var ve taksıtle 150 bını bulunuyor bu para 200 luk makına bulunur

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hakan Çalışkan
2. eli yoksa bılemem ama soyle bır durum var cf de alsan 250 lık dıye alıorsun 200 luk makına performansı var top speed 145-146 yı gecmıyor

GirayHan

80+ Gold

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
650
İsim
Eren
cg tarzı motorlardan nefret ediyorum açıkçası. Racing tarzı motorlar çok dikkatimi çekiyor öyle düz motorlara ısınamıyorum bineceğimi düşünmüyorum.
Ben cg alıp full onla devam et demiyorum ki cg sevmiyorsan moped al tecrübe kazan diye illa racing direkt başlıcam diyosanda rs 200 en azından hint malı

Pazasco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Baran Çiftçi
parça temin etmekte zorluk çekildiğini duyuyoruz,arkadaşım motoru benzinlikte yıkarken ekranı gitti, 20 k küsür ödeme yaptı ekran için diye biliyorum, Öte yandan başlangıç motoru olur ama şekilden biraz feragat edip NS200'e yada RS200'e yönebilirsin

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Başlangıç için naked motor daha mantıklı olur. Düşürürsen en azından grenaj masrafı çıkmaz. Çin menşeili motorlarda yedek parça sıkıntısı olduğunu düşünürsek daha büyük sıkıntı.

Top Bottom