Neler Yeni

CHERRY-SON cihaz için özelliştirme

szroel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emre
Selamlar;
Bu ürünü almayı planlıyorum.
Vatan'dan normalde alıcaktım ancak taksit seçeneği vermiyor ve 12 taksit olarak sitelerdeki en iyi oranlar gaming gen tr de geldi.
Özelleştirme görseli aşağıda , aslında bir sıvı soğuma ekledim ve rami 32 yaptım.
Ancak sizden ricam , ya şunu şöyle yap , O Ram değilde bu ram diyeceğiniz bir durum var mı?
Sıvı Soğutma;

Thermalright Frozen Magic 240 ARGB 240mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili​

1719406692303.png

Oswald

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Talha
Selamlar;
Bu ürünü almayı planlıyorum.
Vatan'dan normalde alıcaktım ancak taksit seçeneği vermiyor ve 12 taksit olarak sitelerdeki en iyi oranlar gaming gen tr de geldi.
Özelleştirme görseli aşağıda , aslında bir sıvı soğuma ekledim ve rami 32 yaptım.
Ancak sizden ricam , ya şunu şöyle yap , O Ram değilde bu ram diyeceğiniz bir durum var mı?
Sıvı Soğutma;

Thermalright Frozen Magic 240 ARGB 240mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili​

Alıntıyı görüntüle
Bana kalırsa hocam Anakartı A serisinden B serisine çıkartın derim ama arada 1650 TL oynuyor. AM4'den AM5'e geçtikten sonra A serisi anakartların durumunu bilmiyorum ama AM4'de A serisi anakartlar önerilmiyor ve tavsiye edilmiyordu genelde. Eğer bütçeniz varsa Anakartı yükseltin. İleride İşlemci Upgrade'i yaparsanız yararınıza olur.

szroel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler hocam kontrol edeceğim.

xFxem

80+ Bronze
Dahası