Neler Yeni

Cherry Tiggo 8 mi Togg mu?

Aleeyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Ali sancak
Sorum bu arkadaşlar. Togg çok güzel fakat elektrikli ne kadar saglıklı olur bilemedim. Aynı şekil cherry de ülkemizin piyasasında çok iyi tutundu fakat çin sonuçta 3-4 yıl sonra sıkıntı açar mı

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,900
İsim
uwu
Togg v2 uzun menzil beyaz

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,927
İsim
.
Sorum bu arkadaşlar. Togg çok güzel fakat elektrikli ne kadar saglıklı olur bilemedim. Aynı şekil cherry de ülkemizin piyasasında çok iyi tutundu fakat çin sonuçta 3-4 yıl sonra sıkıntı açar mı
Chery Elektrikli arabalarla uzun yola gitmek zulüm olur

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,421
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
bunlarin yerine teslanin sitesine girip 4x2 model y siparisi ver

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,026
İsim
Bilal Tepe
Hiçbiri jaecoo 7 bekleyin . Veya çupra formentor

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,026
İsim
Bilal Tepe
Böyle soruları yaş ortalaması 15 olan bu foruma sormamalısınız bence, yanlış karar verebilirsiniz.
Araba ve motor forumları var ordakiler daha deneyimli evet oralara sorulsa daha iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
ATAKAN TAŞKIN
İkisi de değil Pejo 408 al keyfine bak. sarı sitede tonla çin malı araba var kontrol edersen. Diğeri seçenek bile olmamalı. Paranızı çöpe atmayın lütfen

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,641
İsim
Yavuz
Tiggo 8 var bizde. Heralde sen avantgarde düşünüyorsun. Yani fena değil superb kadar konforu olmasada.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkisi de değil Pejo 408 al keyfine bak. sarı sitede tonla çin malı araba var kontrol edersen. Diğeri seçenek bile olmamalı. Paranızı çöpe atmayın lütfen
408 alarak parasını çöpe atmayacak yani.

1.2 puretech motorlar sorunlu. Elektrik sorunlarını açmıyorum bile.

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
ATAKAN TAŞKIN
2 senedir biniyorum herhangi bir sorununu görmedim. ola ki oldu :D götürür üstlerine atarım garantisi var 5yıl . Yarın çin malı araç çekiliyorum derse kapatır giderse fabrikayı nolacak? İnternette tonlarca yolda dingili düşen,şanzımanı arızlanan çeriler var. Bir sürü farklı seçenek var o fiyatlara toyota,honda,nissan,hyundai. hepsinin suv modelleri mevcut
Tiggo 8 var bizde. Heralde sen avantgarde düşünüyorsun. Yani fena değil superb kadar konforu olmasada.
Mesaj otomatik birleştirildi:

408 alarak parasını çöpe atmayacak yani.

1.2 puretech motorlar sorunlu. Elektrik sorunlarını açmıyorum bile.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,314
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Uzun yola gidiyorsan togg u boşver chery güzel araç servisinde sorun olmayacağını türkiye piyasasında yıllarca kalacağını bilsem direkt öneririm şayet evde şarj etmek gibi bir imkanın varsa kesinlikle togg al tesla nın düşük y modelini tercih et diyenler olabilir tesla her kullanıcıya hitap etmiyor hadi diyelim hoşunuza gitti diyelim 4çeker modeli tercih etmenizi öneririm arkadan itişli model performans olarak tatmin etmeyecektir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,211
Üyeler
155,062
Son üye
titanic
Top Bottom