Neler Yeni

Çözüldü✓ Chrome arama motoru çalışmıyor !

Cihat33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Cihat
Merhaba arkadaşlar 3 gündür Chrome arama motoru çalışmıyor sabit linklere giriyor ama arama motoruna bir şey yazınca ekran çıkmıyor bilgisayrdada bu siteye ulaşılamıyor diye bir yazı çıkıyor ama Microsoft Edge'den yazdığımda bir sıkıntı yok ben Chrome'da bir sıkıntı var zanetim ama başka cihazlardada sıkıntı vardı evin irternettinden şüphelendim zaten normale göre geç bağlanıyordu ama YouTube ve Instagram'da çalışıyordu
Sonra dedim en şu Wi-Fi'ya reset attim atıktan sonra yine bir şey değişmedim ne yapmam gerekiyor?

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Adres satırına about:flags yazıp. Reset all a tıklayıp kapatıp tekrar açıp dener misin?

Lady-Of-Ice

80+ Silver
111.jpg

Cihat33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Cihat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Adres satırına about:flags yazıp. Reset all a tıklayıp kapatıp tekrar açıp dener misin?
Dostum şuan router yazılımına girdim burda lütfen irternet servis sağlayıcınız ile hat kalitenizi kontrol edin diye bir şey var Bide bağlantı türü PPPoE
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum dediğin yere girdim ama orasıyla alakası yok

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Hizmet aldığın firmayla iletişime geçip sorunu anlat; internetinle alakalı bir sorun var gibi.

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Sorunun kısa süre de çözümünü temenni ederim. Pek faydamız olamadı kusura bakma.
Bu arada hangi takımın forması hocam? 🤭

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,901
Üyeler
154,307
Son üye
denizozd
Top Bottom