Neler Yeni

Cities Skylines 2 alınır mı?

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Eren Kurtuluş
Cities Skylines almaya karar verdim. Steam'e girdiğimde 2. oyunun çıkmak üzere olduğunu gördüm. Düz versiyon 425, ultimate versiyon için 765TL isteniyor. Şimdi bu çıktığında nasıl olur bilmiyorum 1. oyun için bir sürü mod ve dlc var, kaliteli bir halde. 2. oyun aynı kaliteye ne zaman erişir bilemiyorum. Ultimate edition alsam bütün dlcler içinde mi geliyor onu da bilmiyorum. Ne yapsak? 2. Oyunu almak daha mantıklı geliyor ama dlc ve mod konusunda düşünmeden edemiyorum. Acaba ilk oyundaki modlar 2. oyunda da çalışır mı?

godanan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Burak
Ben hastası olarak dlc lerden bıkkınlık getirdi bana. Yani bi dlc alıyorsun radyo çalıyor, başka bi dlc alıyorsun hayvanat bahçesi çıkıyor. Oyun güzel grafikler gayet iyi ama dlc ler ile öldürdüler oyunu. 2 yi almayı hiç düşünmedim.

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Eren Kurtuluş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben hastası olarak dlc lerden bıkkınlık getirdi bana. Yani bi dlc alıyorsun radyo çalıyor, başka bi dlc alıyorsun hayvanat bahçesi çıkıyor. Oyun güzel grafikler gayet iyi ama dlc ler ile öldürdüler oyunu. 2 yi almayı hiç düşünmedim.
ya bazı modlar için dlcler gerekebiliyor aksi takdirde kurulmuyor modlar. dlc'ler bence de boş iş ama modlar için mecbur lazım. Öbür türlü de pek zevkli olmuyor yani.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ultimate ile gelecek dlclere baktım da çok kaliteli şeyler yok gibi. farklı bir forumda oyunun standart sürümündeki özelliklerini görünce dlclere çok bir şey kalmadığını fark ettim. standart sürümü almak daha mantıklı geldi.

Son düzenleme:
Top Bottom