Neler Yeni

Cities Skylines 2 Hatası

Eyyubi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Eyyubi
Arkadaşlar, Cities Skylines 2 çıktı ve indirdim fakat ana menüye girdim sonrasında harita oluştururken hiçbir hata kodu vermeden kapanıyor oyun Steam tartışmalarına da baktım bu sorunu yaşayanlar var fakat çözüm veren olmamış bir de buraya sorayım dedim var mıdır bilen?

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Eren Kurtuluş
Arkadaşlar, Cities Skylines 2 çıktı ve indirdim fakat ana menüye girdim sonrasında harita oluştururken hiçbir hata kodu vermeden kapanıyor oyun Steam tartışmalarına da baktım bu sorunu yaşayanlar var fakat çözüm veren olmamış bir de buraya sorayım dedim var mıdır bilen?
Bende de oldu bir kaç kere denedim. En son oyunu açıp hiç bir şeye tıklamadım 1 dakika sonra kendi güncelleme gibi bir şey yaptı ve tekrar kapandı. Tekrar açtım ve sorun düzeldi. Bu arada 3060 ile lowda takılıyoruz oyunun performans berbat.

Eyyubi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Eyyubi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende de oldu bir kaç kere denedim. En son oyunu açıp hiç bir şeye tıklamadım 1 dakika sonra kendi güncelleme gibi bir şey yaptı ve tekrar kapandı. Tekrar açtım ve sorun düzeldi. Bu arada 3060 ile lowda takılıyoruz oyunun performans berbat.
Bana öyle bir güncelleme yapmadı baya bi denedim geliştiriciyle alakalı bir hata hatta hata kodunu yakaladım "Cities Skylines ll-Unity 2022.3.7f1 9480356cee4d" hata kodu bu. Bu hatada bizim yapabileceğimiz bir şey yok umarım en kısa sürede güncelleme yayınlarlar. Ayrıca performansın kötü olması bence beklendik bişeydi ya bide normal aslında bu tarz oyunları optimize etmek kolay değil. Teşekkürler.

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Bana öyle bir güncelleme yapmadı baya bi denedim geliştiriciyle alakalı bir hata hatta hata kodunu yakaladım "Cities Skylines ll-Unity 2022.3.7f1 9480356cee4d" hata kodu bu. Bu hatada bizim yapabileceğimiz bir şey yok umarım en kısa sürede güncelleme yayınlarlar. Ayrıca performansın kötü olması bence beklendik bişeydi ya bide normal aslında bu tarz oyunları optimize etmek kolay değil. Teşekkürler.
kolay değil diyosunuzda karşınızda küçük bir firma yok, gta 6 özelliklerinde pc istiyorlar adamlar.
Önerilen sistemi okudunuzmu hiç

Eyyubi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Eyyubi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kolay değil diyosunuzda karşınızda küçük bir firma yok, gta 6 özelliklerinde pc istiyorlar adamlar.
Okudum çok yüksek sistem istiyor ama ben zaten bunu desteklemedim ayrıca söylediğiniz gibi büyük bir firma da değil maksimum 100 developer olan bi firmadan ne bekliyorsunuz ki cities skylines 1 de ilk çıktığında çok kötüydü sonradan düzelttiler hatta şu an bile tam düzelmiş değil firmanın isminden ziyade developerların becerisi önemli.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,836
İsim
Mert Can Ergün
Modlar bile performansı etkiliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,637
Üyeler
142,443
Son üye
ugurcandelikkayaa
Top Bottom