Neler Yeni

Clash Royale için Emülatör Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
sadobrondo
Clash royale - clash of clans gibi oyunlar için kullanacağım.

bluestacks ve nox kullandım fakat aşırı bir kasma söz konusu mouse hareket etmiyo bilgisayarın özellikleri de kötü değil. ( GTX 1650S ve r5 3500x )
kasmayacak temiz bi emülatör lazım denim nox indirdim yanında 2 tane daha antivürüs gibi uygulamalar falan indi uygulamada play store a giremiyorum o kadar kasıyor.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Clash royale - clash of clans gibi oyunlar için kullanacağım.

bluestacks ve nox kullandım fakat aşırı bir kasma söz konusu mouse hareket etmiyo bilgisayarın özellikleri de kötü değil. ( GTX 1650S ve r5 3500x )
kasmayacak temiz bi emülatör lazım denim nox indirdim yanında 2 tane daha antivürüs gibi uygulamalar falan indi uygulamada play store a giremiyorum o kadar kasıyor.
Sanallaştırma açık mı BIOS üzerinden? O uygulamaları akıcı kullanmak İçin sanallaştırma açık olmalı yoksa emulatörler işlemcinin tek çekirdeğini kullanabiliyor.

Msi sitesinde bluestacks tabanlı msi app player var ücretsiz. Herhangi bir msi bilgisayarın yazılım araçlar kısmından indirebilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
sadobrondo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sanallaştırma açık mı BIOS üzerinden? O uygulamaları akıcı kullanmak İçin sanallaştırma açık olmalı yoksa emulatörler işlemcinin tek çekirdeğini kullanabiliyor.
hayır açık değil nasıl açacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

LaketrooS

80+ Silver
internette ıshowspped diye bri adamın kullandığı uygulama var

Top Bottom