Neler Yeni

Çözüldü✓ Claw tutuşa uygun mouse önerisi.

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
Daha öncelerde kullandığım A4 tech bh750 farenin boyutu ve görünümde 1000 TL ye kadar hem simetrik hem özellik olarak güzel bir mouse ariyorum.Yüksekliği 4 cm yada daha fazla uzunluğu 13 cm veya daha fazla olacak şekilde. Özellikle yükseklik önemli benim için ( Farenin arka tarafı avucumu doldurmalı )
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buna yakın bir fare olarakta rog keris buldum.

Ekler

• images (10).jpeg
    images (10).jpeg
    17.4 KB · Hit: 32
  • IMG_20230627_042518.jpg
    IMG_20230627_042518.jpg
    57.7 KB · Hit: 32
  • images (11).jpeg
    images (11).jpeg
    2.5 KB · Hit: 31
Son düzenleme:

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Barış Okçu
Pulsarlara bak bi fiyati artmadiysa bide wraithin sitesinde lamzu ninjutsi felan var fiyatlari yuksek olabilir ama almisken guzel biaey al sinirlenip vurmadigin surece bozulan bişey değil bende claw tutuyorum g pro x superlight kullaniyorum mumkunse butceyi artir kablosuz al eskiden öldürseler kablosuz kullanmam diyordum yok boyle bisey aga

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
338
İsim
Yoyoto
Daha öncelerde kullandığım A4 tech bh750 farenin boyutu ve görünümde 1000 TL ye kadar hem simetrik hem özellik olarak güzel bir mouse ariyorum.Yüksekliği 4 cm yada daha fazla uzunluğu 13 cm veya daha fazla olacak şekilde. Özellikle yükseklik önemli benim için ( Farenin arka tarafı avucumu doldurmalı )

Back-hump arıyorsunuz. Bu bütçede maalesef bu shape sahip çok mouse yok. Rog keris alabilirsiniz

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Back-hump arıyorsunuz. Bu bütçede maalesef bu shape sahip çok mouse yok. Rog keris alabilirsiniz
Öneride bulunur musunuz en azından örnek olur benim için para için birşeyler yapmaya çalışırım. 😆

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan

Al geç direk hiç bakma bile.

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
Pulsarlara bak bi fiyati artmadiysa bide wraithin sitesinde lamzu ninjutsi felan var fiyatlari yuksek olabilir ama almisken guzel biaey al sinirlenip vurmadigin surece bozulan bişey değil bende claw tutuyorum g pro x superlight kullaniyorum mumkunse butceyi artir kablosuz al eskiden öldürseler kablosuz kullanmam diyordum yok boyle bisey aga
Sorun fare özellikleride değil alinacak çoğu claw farenin elimi tam doldutmayip baş parmak ve serçe parmak arasında kontrol saglamam sorun tamamıyla bu 😆

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
Logitech GPX'ten scale yapabilmen için fotoğrafını bırakıyorum. Bildiğin GPX'in mini hali bu mouse. Ayrıca claw'a da uygun. Bu fiyata alabileceğin açık ara en iyi mouse.
fe1a2bca3670f0c7514629df5d7df22c.png

118 x 62 x 39mm ölçüleri de sana uyuyor mu diye bakabilirsin.

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
Bu ürüne baktım ben ama bana güven vermedi hem yükseklik olarakta çoğu fareyle aynı , aynı sorunu yaşarım muhtemelen bu farede de
Bu fiyata en çok güvenebileceğin fare bu. Switch olarak ve sensör olarak kusursuz. Değiştirilebilir shell'i var 59 61 gr ağırlık. Yüksekliği sana uyuyorsa kesinlikle en iyi tercih.

Bir de şuna bakabilirsin:

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
Bu fiyata en çok güvenebileceğin fare bu. Switch olarak ve sensör olarak kusursuz. Değiştirilebilir shell'i var 59 61 gr ağırlık. Yüksekliği sana uyuyorsa kesinlikle en iyi tercih.

Teşekkür ederim önerilerin için ikisine de bakıcam.

Darmoshark güzele benziyor shape olarakta daha uygun gibi ajazz'a göre.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
Teşekkür ederim önerilerin için ikisine de bakıcam.

Darmoshark güzele benziyor shape olarakta daha uygun gibi ajazz'a göre.
N3 shape'i güzeldir. N3ün yan tuşlarının malzeme kalitesi iyi değil onun dışında ortalama kasa ve skatez kalitesi. Kailh GM switch ve 3395 sensör kullanıyor. Skatezleri PTFE olarak geliyor. Öneebileceğim güzel bir mouse hem elinize de uyacaktır.

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
Amazondan o satıcıdan alsam sorun olur mu acaba ? Amazon satmıyor çünkü.

Serucat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Serkan Üçdağ

39mm yükseklikte

Top Bottom