Neler Yeni

İnceleme Attack Shark X3(VGN GAMEPOWER X3) Kablosuz Mouse

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,650
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Erman
Capslock bug + sensör imleç atlama sorunlarını çözdü bu güncelleme. Ayrıca program ile debounce time ayarlanabilir 4ms olarak. Latency gözle görülür ölçüde azaldı güncelleme sonrası. Program ile de ayarlayınca tadından yenmez. Ben önermiyordum bu sorunlar yüzünden ama en fiyat performans fare bu olacak diyecektim ama fiyatı artmış. 1000₺'ye m800pro sonrası 900-950 arasına geliyorsa kargo dahil en iyisi budur.
https://github.com/SLAzurin/attack-shark-x3-fix

metamorph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
metamorph
Capslock bug + sensör imleç atlama sorunlarını çözdü bu güncelleme. Ayrıca program ile debounce time ayarlanabilir 4ms olarak. Latency gözle görülür ölçüde azaldı güncelleme sonrası. Program ile de ayarlayınca tadından yenmez. Ben önermiyordum bu sorunlar yüzünden ama en fiyat performans fare bu olacak diyecektim ama fiyatı artmış. 1000₺'ye m800pro sonrası 900-950 arasına geliyorsa kargo dahil en iyisi budur.
Merhabalar, bu mouse'tan ben de sipariş etmiştim, henüz elime geçmedi ama tahminimce bugün veya yarın elime ulaşacak. Ulaşınca verdiğiniz linkteki dosyaları indirip kullanmam mı gerekiyor? Kısaca anlatabilir misiniz acaba hiç anlamıyorum bu işlerden ve ilk defa programı olan bir mouse geçicek elime.

Sofu_54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Yunus Emre Sofuoğlu
Agalar uygulamadaki ayarlar ne işe yarıyor?

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,108
İsim
Selim
Merhabalar, bu mouse'tan ben de sipariş etmiştim, henüz elime geçmedi ama tahminimce bugün veya yarın elime ulaşacak. Ulaşınca verdiğiniz linkteki dosyaları indirip kullanmam mı gerekiyor? Kısaca anlatabilir misiniz acaba hiç anlamıyorum bu işlerden ve ilk defa programı olan bir mouse geçicek elime.
Dümdüz program takıp butona basıp sucsess diyene kadar bekliyorsun. Tek buton var ekranda :) Evet kullanman gerekiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Erman
Sırasıyla indirip fare kablo ile takılıyken yükleyeceksin. 1-2dk alacak.

Mesutgs05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mesut
ben indirirken 3. de baya hata verdi sonra kurdum umarım probler geçer usv 3.0 a mı takmalıyız 2.0 a mı sanki 2.0 a takınca daha az hata alıyordum ama 2.0 usb de 2.4g çalısır mı bilmiyorum

Kanack93

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Taha Duran
Selamlar, bende batarya hep %90 olarak gözüküyor uygulamasında ama bununla alakalı bir çözüm var mı?

EGZZY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ata Taha Erkoçoğlu
mouseta başta kablosuz sorunsuz çalışıyordu. 1 ay önce kadar, sadece kablo ile çalışmaya başladı. Uygulamada kabloyu çıkarınca 2.4g dongle takılı olsa bile device sleep yazıyor ve mouse u görmüyor sebebi nedir?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,013
Üyeler
146,605
Son üye
inferyum
Top Bottom