Neler Yeni

Yardım Cloud 2 Aldım Ama Hiç Memnun Değilim

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Gamepower Mei kullanıyordum. Kulaklık bozulduğu için bir süre kablolu bir şekilde Anker Q30 ile devam ettim. Mikrofon sıkıntım olduğu için Amazon üzerinden Cloud 2 aldım daha önce de bir süre kullanmıştım ama sanki daha farklı bir kulaklık gibi geliyor. Dünden beri kullanıyorum EQ ayarları yaptım tonla şey yaptım ama hala beni mutlu etmedi. Aşırı tiz kulak tırmalayıcı bir sesi var. İade ile uğraşmak istemiyorum ama benim için tam bir hayal kırıklığı oldu bu kulaklık. Gerek mikrofonu olsun gerek sesi olsun hiç beğenmedim. İtopya'da Corsair HS80 ile Fifine H6 indirime girdi. İade edip onlardan birini mi alsam diyorum bu sefer de iade ne kadar sürer indirim biter mi o da ayrı bir sıkıntı. Ne yapayım fikir verir misiniz lütfen?

Ekler

• WhatsApp Image 2024-03-15 at 13.12.58.jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-15 at 13.12.58.jpeg
    881.8 KB · Hit: 721

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,421
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
beğenmediysen iade et. amazondan almışşın zaten

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
beğenmediysen iade et. amazondan almışşın zaten
İade etmek istiyorum ama bir yandan da yeni bir kulaklık için güzel bir model bulamıyorum. Corsair HS80 2300 TL Fifine H6 da 2300 TL civarı. 2. kulaklığı alabilecek param olmadığından iade ettiğimde diğer kulaklıkların da fiyatı artar diye korkuyorum.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,421
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
bahar fırsatlarında belki birşeyler çıkar . memnun olmadığın bir kulaklığı kullanmak sana eziyet çektirir.

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
bahar fırsatlarında belki birşeyler çıkar . memnun olmadığın bir kulaklığı kullanmak sana eziyet çektirir.
Var mı bir önerin peki? Almışken ömürlük bir kulaklık arıyorum. Yeni kulaklıklarla da ilgili pek bir inceleme yorum yok.

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
her zaman corsair hocam.
Bilmiyorum model hoşuma gidiyor merak ediyorum ama tekrar tekrar uğraşmak istemiyorum. Konfor kısmında kafa yapısına göre rahatsız olanlar varmış denemeden almam gibi gözüküyor.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben de Mei'den geçtim sayılır. İlk başlarda Cloud 2 bana böyle bir değişik gelmişti. Tamam kalite falan süperdi ama sesler değişikti. CS giriyordum. Adamın nerede olduğu anlayamıyordum. Mei'yi takıyordum, ses kasıyordum. Sonra alışınca vay be demiştim. Cidden güzel kulaklıkmış Cloud II dedim. Bence acele etme. Amazon'un iade süresi yanlış hatırlamıyorsam 30 gündü. Sen yine de Amazon'a sor. Bence biraz daha zaman tanıyın kulaklığa.

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Ben de Mei'den geçtim sayılır. İlk başlarda Cloud 2 bana böyle bir değişik gelmişti. Tamam kalite falan süperdi ama sesler değişikti. CS giriyordum. Adamın nerede olduğu anlayamıyordum. Mei'yi takıyordum, ses kasıyordum. Sonra alışınca vay be demiştim. Cidden güzel kulaklıkmış Cloud II dedim. Bence acele etme. Amazon'un iade süresi yanlış hatırlamıyorsam 30 gündü. Sen yine de Amazon'a sor. Bence biraz daha zaman tanıyın kulaklığa.
Ben de onu düşünüyorum. Uzun süredir başka kulaklık kullanıyorum ses profili farklı sürücüleri farklı illa ki değişik gelecek. Bir yandan da Q30'u kullandıktan sonra daha da kulağımı tırmalaya başladı CS'de AK sesi sinek vızıltısı gibi geliyor :D. Şöyle bir EQ ayarı yaptım. Equalizer APO da indirdim biraz kurcaladım şu an o tiz ses gitti genel olarak. Ben ses seviyesini hep 100'de kullanırım ama sanki 100 bu kulaklık için çok. CS'de ve genel olarak bilgisayarda sesi % kaç kullanıyorsunuz?

Ekler

• resim_2024-03-16_142436990.png
    resim_2024-03-16_142436990.png
    38.6 KB · Hit: 110

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben de onu düşünüyorum. Uzun süredir başka kulaklık kullanıyorum ses profili farklı sürücüleri farklı illa ki değişik gelecek. Bir yandan da Q30'u kullandıktan sonra daha da kulağımı tırmalaya başladı CS'de AK sesi sinek vızıltısı gibi geliyor :D. Şöyle bir EQ ayarı yaptım. Equalizer APO da indirdim biraz kurcaladım şu an o tiz ses gitti genel olarak. Ben ses seviyesini hep 100'de kullanırım ama sanki 100 bu kulaklık için çok. CS'de ve genel olarak bilgisayarda sesi % kaç kullanıyorsunuz?
%100'e alırsam sağır olurum ben :D Beynim dağılır CS'de. Ben %30'da falan kullanıyorum. Yeterli oluyor. Bir de ben herhangi bir uygulama kullanmıyorum equalizer için. Tak çalıştır mantığı. Kulaklıktaki 7.1 tuşuna basarsanız da baslar bir tık daha yükseliyor, bu da ses kasmayı kolaylaştırıyor.

Ben arada Steelseries GG üzerinde Sonar'ı da kullanıyorum. Bir de isterseniz oraya da bir bakın.

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
%100'e alırsam sağır olurum ben :D Beynim dağılır CS'de. Ben %30'da falan kullanıyorum. Yeterli oluyor. Bir de ben herhangi bir uygulama kullanmıyorum equalizer için. Tak çalıştır mantığı. Kulaklıktaki 7.1 tuşuna basarsanız da baslar bir tık daha yükseliyor, bu da ses kasmayı kolaylaştırıyor.

Ben arada Steelseries GG üzerinde Sonar'ı da kullanıyorum. Bir de isterseniz oraya da bir bakın.
7.1 denedim ama sesler çok yankılı geldiği için beğenmedim genel olarak 7.1 sevmiyorum. Sonarı indirecektim aklımda vardı uygulama ile ayar yapınca ellemedim. Çok karışık geliyor o uygulama bana elli tane ses kanalı açıyor :D. Sonar üzerinden mikrofon ayarı yapılıyordu değil mi?

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,421
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Var mı bir önerin peki? Almışken ömürlük bir kulaklık arıyorum. Yeni kulaklıklarla da ilgili pek bir inceleme yorum yok.
corsair hs80 veya cloud 3 çok tercih ediliyor.

gaintar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ahmet Eren Çetin
Özellikle müzik kulaklıkşarı denedikten sonra sesleri o kadar kötü geliyorki cloud 2 sesler bakımından

Top Bottom