Neler Yeni

Cloud 2 Firmware update sonrası

ThePatrio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burak YAKUT
Cloud 2 kulaklığım var Ayak Sesleri gayet tok ve net gelirken Firmware 0010 update yaptım Şuan Silah sesleri aşırı yüksekken ayak sesleri duyulmucak kadar azaldı ses kasamaz oldum Neden yaptıysam 0030 0005 hepsini denedim taktım çıkardım hala aynı anakart B450MK2 Bu sorunu çözebilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Yasin
Aynı sorun bende mevcut çözümü var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
The End
Evet aynı sorun bende de var, Kinsgton khx-hscp-rd modeli, bir kez update yaptın mı eskisi gibi olmuyor hiçbir şekilde :
Çözdüm driver'ı yükleme talimatındaki gibi birebir yüklemek lazım.

Son düzenleme:

kunta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak YAKUT
Evet aynı sorun bende de var, Kinsgton khx-hscp-rd modeli, bir kez update yaptın mı eskisi gibi olmuyor hiçbir şekilde :
Çözdüm driver'ı yükleme talimatındaki gibi birebir yüklemek lazım.
Hala aynı ya böle kullanıyorum :D çözümünü bulabildiyseniz paylaşırsanız sevinirim nerden yaptım firmware felan bütün talimatları birebir yaptım yok düzelmiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
The End
Hala aynı ya böle kullanıyorum :D çözümünü bulabildiyseniz paylaşırsanız sevinirim nerden yaptım firmware felan bütün talimatları birebir yaptım yok düzelmiyor.
0010 driver'ı pdf anlatımına göre yükledim çözüldü. daha önce birçok kez tüm driverları denedim ama hiç birebir pdf deki gibi yüklemiyordum bir kez denedim ve düzeldi.

ThePatrio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burak YAKUT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
0010 driver'ı pdf anlatımına göre yükledim çözüldü. daha önce birçok kez tüm driverları denedim ama hiç birebir pdf deki gibi yüklemiyordum bir kez denedim ve düzeldi.
Düzeliyor ses de eskisi gibi olmuyor silahların sesi yüksek ayak sesleri kısılmış gibi oluyor aynısını yaptım öle yani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,618
Üyeler
141,320
Son üye
RaterWall
Top Bottom