Neler Yeni

Cloud 2 wireless nasıl alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkay sönmez
G733 cloud 2 wireless ikisi arasındayım müzik dinliyorum ve fps oyunları oynuyorum hangisini almalıyım sıkıntısı var mı cloud 2 wirelesın bilen var mı?

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,051
İsim
Berk
G733 cloud 2 wireless ikisi arasındayım müzik dinliyorum ve fps oyunları oynuyorum hangisini almalıyım sıkıntısı var mı cloud 2 wirelesın bilen var mı?
bu bütçelere çıktıktan sonra cloud 2 wireless alacağına cloud alpha wireless almanı tavsiye ederim 300 saat batarya ömrü sunuyor. wireless kulaklıklarda bir yerden sonra en çok aranan batarya ömrü oluyor.. bizzat kullanan birisi olarak söyleyebilirim bunu.. ses kalitesi vs birebir aynı denilebilir..

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkay sönmez
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu bütçelere çıktıktan sonra cloud 2 wireless alacağına cloud alpha wireless almanı tavsiye ederim 300 saat batarya ömrü sunuyor. wireless kulaklıklarda bir yerden sonra en çok aranan batarya ömrü oluyor.. bizzat kullanan birisi olarak söyleyebilirim bunu.. ses kalitesi vs birebir aynı denilebilir..
hiç bir yerde satışı yok cloud 2 wireless modelinin bir sıkıntısı varmıdır saat konusunu o kadar önemsemiyorum

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,051
İsim
Berk
hiç bir yerde satışı yok cloud 2 wireless modelinin bir sıkıntısı varmıdır saat konusunu o kadar önemsemiyorum
Evet bende göremedim ithalatında bir problem var herhalde yada stokculuk mu yapıyorlar anlamlandıramadım hiç bir sitede gözükmüyor. Birebir aynı kulaklıklar, kardeşimde de cloud 2 wireless var ama aldıktan bi süre sonra keşke alpha modelini aldaymışım dedi zırt pırt şarj takmak gerçekten can sıkıyor. Tercih meselesi tabii..

Top Bottom