Neler Yeni

Cloud Alpha S vs Logitech G Pro X

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Ömer Keskin
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Onur

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Ömer Keskin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende alpha s modelini sipariş ettim hangisini aldığını ve tecrübelerini belirtebilir misin?
Cloud Alpha S aldım. Lâkin G Pro X’in fiyatıda 1109 TL vergiler hariçmiş yani G Pro X’in fiyatı bir hayli fazla Alpha S’ten. Bende Cloud 2 var ayriyetten en azından bu iki model arasında bir karşılaştırma yapabilirim. Bir kere Alpha S bir tık daha rahat. Mikrofonuda aynı şekilde bir tık sanki daha iyi. Ama ben FPS oyunu oynadığım için oyun içi performansına daha çok önem veririm. Bir kere Cloud 2 çok daha iyi. Ayak sesi kasmada düşmanın yönünü belirlemede daha iyi. Cloud 2 53 mm sürücü, Alpha S’te 50 mm sürücü olması nedeniyle Cloud 2 daha yüksek ses desibeli sağlıyor. Ama bu biraz göreceli olabilir kişiden kişiye değişebilir sanki Alpha S daha soft bir ses deneyimi sunar gibi. Alpha S’in bass çentikleri açıldığı taktirde öyle ahın şahım bir bass performansı vermiyor ama yinede bass bir miktar artıyor. Bana kalırsa Cloud 2 beni daha çok tatmin etti diyebilirim.

TamerKs

80+ Silver
G PRO X Tabii ki, BLUE VOİCE mikrofonu ile arkadaşlarınla yayıncı sesi kalitesinde iletişim kurabilirsin. Ayrıca sesini beğenmediğin takdirde G HUB uygulamasından BASS gibi ayarları değiştirebilirsin. Dilersen yayıncıların kullandığı profilleri seçebilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,445
Üyeler
140,201
Son üye
braveclub
Top Bottom