Neler Yeni

Cmd İle Windows Etkinleştirme Güvenli Mi?

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Yeni laptop aldım ilk başta cmd ile etkinleştirme yapmıştım ama internette bi kaç yerde güvenli olmadığı yazıldığı için tekrar kaldırdım. Oem key mi almalıyım cmd de sıkıntı çıkar mı? Güvenilir bir site falan önerirseniz çok sevinirim.

kadiralkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Kadir Alkan
Yeni laptop aldım ilk başta cmd ile etkinleştirme yapmıştım ama internette bi kaç yerde güvenli olmadığı yazıldığı için tekrar kaldırdım. Oem key mi almalıyım cmd de sıkıntı çıkar mı? Güvenilir bir site falan önerirseniz çok sevinirim.
4 yıldır kullanıyorum daha bir şey olmadı hocam

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4 yıldır kullanıyorum daha bir şey olmadı hocam
Oem key de çok pahalı değil 190TL sağlam en güvenilir neyse ona yönelmek daha iyidir gibi ama Oem keyler güvenilir mi onu da bilmiyorum

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,428
İsim
Hakanbey
güvenliden kasıt anlayamadım öncelikle birebir orjinal ile aynı protokolleri paylaşıyor hiç bir farkı yok yazılım tarafında Sadece 5 pc den fazla iş yerin varsa maliye tarafında sıkıntısı var o kadar :D

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
güvenliden kasıt anlayamadım öncelikle birebir orjinal ile aynı protokolleri paylaşıyor hiç bir farkı yok yazılım tarafında Sadece 5 pc den fazla iş yerin varsa maliye tarafında sıkıntısı var o kadar :D
Bilmiyorum bi kaç yazı okudum kms ile ilgili bir şeyler kullanılıyor sunuculara bağlanıyorsun bilgi çalabilirler falan bir şeyler diyenler olmuştu. Oem key mi alsam 190TL fiyatı zaten

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,428
İsim
Hakanbey
Bilmiyorum bi kaç yazı okudum kms ile ilgili bir şeyler kullanılıyor sunuculara bağlanıyorsun bilgi çalabilirler falan bir şeyler diyenler olmuştu. Oem key mi alsam 190TL fiyatı zaten
valla ben kms suite kullanıyorum günde min 3 max 5 pc topluyorum 2 yılda toplam kaç pc topladım hesapla hepsine aynı şekil lisans atıyorum kalıcı lisanslıyor hatta microsoft hesabı açıp senkronize edersen sıfır formattan sonra hesabını açınca lisans otomatik geliyor hiç bir müşterimden bilgilerim çalındı gibide şikayet duymadım :D kuruntu bence hepsi aldırma 190 TL ye çok güzel mouse pad alırsın cebine yazık kms suite 9.8 çıktı onu indir 2-1 kombinasyonu ile ömür boyu lisans aktif keyfine bak :D

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
valla ben kms suite kullanıyorum günde min 3 max 5 pc topluyorum 2 yılda toplam kaç pc topladım hesapla hepsine aynı şekil lisans atıyorum kalıcı lisanslıyor hatta microsoft hesabı açıp senkronize edersen sıfır formattan sonra hesabını açınca lisans otomatik geliyor hiç bir müşterimden bilgilerim çalındı gibide şikayet duymadım :D kuruntu bence hepsi aldırma 190 TL ye çok güzel mouse pad alırsın cebine yazık kms suite 9.8 çıktı onu indir 2-1 kombinasyonu ile ömür boyu lisans aktif keyfine bak :D
Kms uygulaması indirmeyede gerek yok ki cmd ile aynı işlem yapılıyor uygulama yüklemeden ben şüphe kalmasın diye içimde kaldırdım. Cmd ile yapmıştım kaldırdım. Bi araştırmak istedim önce

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,564
İsim
Selim
100 liraya oem key alın 👍 cmdye dışardan uygulama sokuyorsun güvenli değil. Bazıları virüs yese bile sisteminde sorun olmaz çünkü bu tarz işleri yapanların hedefinde gta5 oynayan insanlar yok👍 bilgisayarda önemli belge taşıyan ya da yüksek para transferi yapan kişiler hedef bu yüzden sizde virüs olsa bile aktif değildir.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
100 liraya oem key alın 👍 cmdye dışardan uygulama sokuyorsun güvenli değil. Bazıları virüs yese bile sisteminde sorun olmaz çünkü bu tarz işleri yapanların hedefinde gta5 oynayan insanlar yok👍 bilgisayarda önemli belge taşıyan ya da yüksek para transferi yapan kişiler hedef bu yüzden sizde virüs olsa bile aktif değildir.
başta yapmıştım kaldırdım zaten şüphe kalmasın diye içimde. Sağlamlisans sitesinden oem key almayı düşünüyorum. Daha iyi bir site var mıdır yoksa güvenilir iyi bir site mi? Daha ucuza da var ama oralara güvenemedim.

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,428
İsim
Hakanbey
kms suite dediğimiz uygulama 300kb lık cmd komut satırı zaten sadece elle yazmak yerine kombinasyonları tuşlayarak otomatik yapıyor ve ne yaptığını sana gösteriyor.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,564
İsim
Selim
başta yapmıştım kaldırdım zaten şüphe kalmasın diye içimde. Sağlamlisans sitesinden oem key almayı düşünüyorum. Daha iyi bir site var mıdır yoksa güvenilir iyi bir site mi? Daha ucuza da var ama oralara güvenemedim.
Saglamkey iyidir ben en ucuz neresi oradan almıştım ama dikkat edin aynı keyin 500 600tl olanları var onları almayın düz key alın ve mümkünse pro olsun

Aydigal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Aydın İgal Gezer
Güvenli değil, güvenli diyenleri de anlamak mümkün değil.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Saglamkey iyidir ben en ucuz neresi oradan almıştım ama dikkat edin aynı keyin 500 600tl olanları var onları almayın düz key alın ve mümkünse pro olsun
sağlamkey diye bir yer bulamadım sağlamlisans sitesinden bahsediyorsunuz sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güvenli değil, güvenli diyenleri de anlamak mümkün değil.
o zaman sağlamlisans sitesinden oem key alıyım reis

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,958
Üyeler
156,409
Son üye
Hamza van
Top Bottom