Neler Yeni

Çocuk Diş Fırçası Kullanıyorum

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Diş Hekime gitmen faydalı olabilir, diş eti kanamaları olmaması gereken bir şey.
Gidicem aynen, randevu aldım zaten. Ama bilmiyorum yani, bazen de kendime kızıyorum acaba ben mi yanlış fırçalıyorum diye?

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,160
İsim
Oğuz
Gidicem aynen, randevu aldım zaten. Ama bilmiyorum yani, bazen de kendime kızıyorum acaba ben mi yanlış fırçalıyorum diye?
Ben diş etime değdirsem bile kanamıyor, diş sağlığıyla alakalı. Üstten aşağı olacak şekilde fırçalayın. Elektronik diş fırçası da tavsiye ederim.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Açıklık getirmek isterim 45 derece açı ile diş eti sınırından başlayıp aşağı doğru yapmalısınız
45 derece olayını denememiştim, ben genelde düz tutuyorum direk, ondan da olabilir mi acaba?

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Ben diş etime değdirsem bile kanamıyor, diş sağlığıyla alakalı. Üstten aşağı olacak şekilde fırçalayın. Elektronik diş fırçası da tavsiye ederim.
Hocam ister istemez değiyor fırçalarken, hiç değdirmesen de temizlenmiyor bu sefer. Elektronik almayı düşündüm de çok gerekli olmadığına karar verdim sonra, fikrim değişmediği sürece almam gibi.

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Hocam bir ara bende de kanama oldu babam paradontax macunu aldı kesildi 1-2 ay sonra da dişçiye gittiğimde diş köküne ilerlemeye başlamış diş eti iltihabı mı diş taşı mı ne bunun temizliğini yaptılar ismi küretaj işlemi

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,160
İsim
Oğuz
Elektronik almayı düşündüm de çok gerekli olmadığına karar verdim sonra, fikrim değişmediği sürece almam gibi.
Bazen kendiniz diş fırçası ucunu yanlış bastırınca, fırça kılları diş etine doğru girip kanatabiliyor ama elektronikde öyle bir sorun çok fazla olmuyor. Normale göre de çok daha kuvvetli fırçalıyor, ucuz modeller de var.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Hocam bir ara bende de kanama oldu babam paradontax macunu aldı kesildi 1-2 ay sonra da dişçiye gittiğimde diş köküne ilerlemeye başlamış diş eti iltihabı mı diş taşı mı ne bunun temizliğini yaptılar ismi küretaj işlemi
Hocam onu ben de yaptırdım, diş taşı temizliği. Ondan sonra işte biraz daha sert fırçalamaya başladım yine lekeler oluşmasın diye, işe yaradı lekeler oluşmadı sonra ama şimdi de diş eti kanıyor işte, bu sıkıntı başladı. Macun olarak Signal White Now kullanıyorum, fırça da bundan önce Oral-B vardı şimdi çocuk fırçası, markasını hatırlamıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazen kendiniz diş fırçası ucunu yanlış bastırınca, fırça kılları diş etine doğru girip kanatabiliyor ama elektronikde öyle bir sorun çok fazla olmuyor. Normale göre de çok daha kuvvetli fırçalıyor, ucuz modeller de var.
Hmm, bir değerlendireyim o zaman, teşekkür ederim.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Hocam ister istemez değiyor fırçalarken, hiç değdirmesen de temizlenmiyor bu sefer. Elektronik almayı düşündüm de çok gerekli olmadığına karar verdim sonra, fikrim değişmediği sürece almam gibi.
Elektronik çok mantıklı değil hocam kullananlarda memnun değil hekimlerde manuel öneriyor zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,313
Üyeler
154,907
Son üye
Muhammed_0606
Top Bottom