Neler Yeni

Çözüldü

loweo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yılmaz Arslan karaman
Çözüldü

Son düzenleme:

wolfgang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Eren Ayaz
Kaçak Xiaomi 13t aldım duyduğum kadarıyla dimenstiy işlemci kullanan telefonların bazılarında olmadığını gördüm bu cihaza direnç işlem uygulanır mı yoksa kullanmadığım note 10s cihazım var onun IMEI sini kolaylıkla attira bilirmiyim
henüz bu cihaza destek yok, çıkarsa da %90 dirençli olur

loweo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yılmaz Arslan karaman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
henüz bu cihaza destek yok, çıkarsa da %90 dirençli olur
Telefonun 90 95 gün gibi bir kullanım süresi kaldı ve yasal uyarı olarak SMS de geldi aldığıma pişman olur muyum diye çok düşünüyorum umarım kafana ne kadar bir yol bulunur direnç iyi bir şekilde yapılırsa sorunsuz olduğunu gördüm ama tanıdığım ya da bildiğin bir telefoncu yok ne yapacağım bilmiyorum

Golf 4 R32

80+ Silver
server kayıt yaptırın

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Yusuf Kaplan
Telefonun 90 95 gün gibi bir kullanım süresi kaldı ve yasal uyarı olarak SMS de geldi aldığıma pişman olur muyum diye çok düşünüyorum umarım kafana ne kadar bir yol bulunur direnç iyi bir şekilde yapılırsa sorunsuz olduğunu gördüm ama tanıdığım ya da bildiğin bir telefoncu yok ne yapacağım bilmiyorum
Çift hatsa diğer hatti da 120 gün kullanabilirsin. Değilse direnç işlemi yoksa kapanmamasi için direncsiz yaptır. Çünkü kapanirsa açılması vs daha uğraştırıcı ve pahalı diye biliyorum.

emir147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Emir Acar
server kayıt yaptırın
O sadece samsung cihazlar için geçerli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yılbaşında süre yenilenecek ağustos ayına kadar sıkıntısız kullanırsın yeni bi düzenleme gelmezse

loweo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yılmaz Arslan karaman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çift hatsa diğer hatti da 120 gün kullanabilirsin. Değilse direnç işlemi yoksa kapanmamasi için direncsiz yaptır. Çünkü kapanirsa açılması vs daha uğraştırıcı ve pahalı diye biliyorum.
Unutamıyorum zaten ama server kaydı yaptıramıyorlar diye biliyorum artık

O sadece samsung cihazlar için geçerli

Yılbaşında süre yenilenecek ağustos ayına kadar sıkıntısız kullanırsın yeni bi düzenleme gelmezse
Sadece samsung'lar için değil xaomi için de geçerli

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,018
Üyeler
140,746
Son üye
Muhammet yüksell
Top Bottom