Neler Yeni

ÇOK ACİL YARDIM FİBER İNTERNET

Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
İrfan Yazıcı
Beyler benim şuan evde netspeed kullanıyorum. Fiber altyapı geldi bende eve fiber bağlatmak istiyorum. Şimdi ben fiber olarak türknete geçmek istiyorum. Geçmeden önce türk telekomu aramam mı lazım yoksa türknete abone olup onlar mı herşeyi ayarlayacaklar

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,149
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Türknet sitesinden form doldur ordan halloluyor, yakının varsa türknetli onlardan davet kodu al indirim alırsın. Yoksa da ben istersen referans kodumu veririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
İrfan Yazıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiber kabloları evin içine kadar geldi ama hatta bağlamamış. Ben türkneti arayıp sadece başvuru yapacam gerisini onlar halledecek dimi

Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
İrfan Yazıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eğer türk telekom fiber ise turknete başvuru yapıyorsun türk telekom ekibi gelip kurulum yapıyor yanlarında ont ve modem getiriyorlar senin modem almana gerek yok.
Mıdem için ek ücret falan var mı ? Aylık faturaya mı yansıtıyorlar bide modemin aylık kullanım ücreti varmış doğru mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Alperen Yılmaz
Beyler benim şuan evde netspeed kullanıyorum. Fiber altyapı geldi bende eve fiber bağlatmak istiyorum. Şimdi ben fiber olarak türknete geçmek istiyorum. Geçmeden önce türk telekomu aramam mı lazım yoksa türknete abone olup onlar mı herşeyi ayarlayacaklar
Hocam başlığa acil yardım vs yazmayın
turknetin işi o hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,037
Üyeler
151,157
Son üye
mirac100
Top Bottom