Neler Yeni

çok boşluktayım ne yapacağımı bilmiyorum

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,242
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
geçmiş olsun
red yiyince iş bitse keşke ama eminim öyle olmayacak hatta işler daha kötüye bile gidebilir
Benimle hemen hemen ayni durumdasin çözümünü bulursan banada yaz reis

milenix

80+ Gold
Sınıf arkadaşından hoşlanmanın en kolay yanı kolay konuşabilmek en zor yanı ise ayrıldığında başlar. İlla bir konu olmasına gerek yok kızın sana yardım etmesini sağla en basitinden uç,silgi iste veya dolap kenarında oturuyordur kitap ise kıza yakın oturan arkadaşının defterini al yazı falan yaz sonra ona uzatmasını rice et böyle böyle iletişim kurarsın biraz ilgi alanlarını takip et ortak konu bulur girersin bir yerden
denerim teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benimle hemen hemen ayni durumdasin çözümünü bulursan banada yaz reis
çözüm bulursam yazarım

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,420
İsim
Nomad el ghost
Instagram
Serdar
Steam
Aaaa
Twitter
Olm
Discord
Yeterrrr
Reddit
Aaaaaaa
aylardır hiç birşeyden keyif alamıyorum çok kötüyüm arkadaş ortamım yerinde dışarı çıkıyoruz baskete futbola fln gidiyoruz ama kendimi çok yalnız hissediyorum mutsuzum farklı bir ruh halindeyim

buda yetmiyormuş gibi (galiba) aşık oldum sınıftan bir kıza normalde çok görüşmüyoruz ama onu duyduğumda veya gördüğümde kalbim daha hızlı atıyor aklımdan bir türlü çıkmıyor açılmaya açılamıyorum çünki reddedilcem diye korkuyorum üstüne bide alay konusu olurum unutmaya çalışıyorum ama olmuyor yarın açılayım dedim bir türlü özgüvenimi toplayamıyorum normalde hiç birşeyden çekinmeyen ben bu konuda hiç bir şey yapamıyorum okulda söyleyemem okul dışında söylesem davet etsem ne diye davet edecem 3 saattir uyumaya çalışıyorum yok uyuyamıyorum forumda gezeyim belki kafam dağılır dedim ama yok olmuyor

zaten son yıllarda mutsuzum yalnız gibi hissediyordum bide üzerine aşık oldum kördüğüm gibi çözemeyecek bir durumun içerisindeyim ne yapacağı mı bilmiyorum

umarım sizi vaktinizden etmemişim buraya kadar okuduğunuz ve vereceğiniz öneriler için şimdiden teşekkür ederim
ne dertler var heyhey

egebaranakk0

80+ Silver
aylardır hiç birşeyden keyif alamıyorum çok kötüyüm arkadaş ortamım yerinde dışarı çıkıyoruz baskete futbola fln gidiyoruz ama kendimi çok yalnız hissediyorum mutsuzum farklı bir ruh halindeyim

buda yetmiyormuş gibi (galiba) aşık oldum sınıftan bir kıza normalde çok görüşmüyoruz ama onu duyduğumda veya gördüğümde kalbim daha hızlı atıyor aklımdan bir türlü çıkmıyor açılmaya açılamıyorum çünki reddedilcem diye korkuyorum üstüne bide alay konusu olurum unutmaya çalışıyorum ama olmuyor yarın açılayım dedim bir türlü özgüvenimi toplayamıyorum normalde hiç birşeyden çekinmeyen ben bu konuda hiç bir şey yapamıyorum okulda söyleyemem okul dışında söylesem davet etsem ne diye davet edecem 3 saattir uyumaya çalışıyorum yok uyuyamıyorum forumda gezeyim belki kafam dağılır dedim ama yok olmuyor

zaten son yıllarda mutsuzum yalnız gibi hissediyordum bide üzerine aşık oldum kördüğüm gibi çözemeyecek bir durumun içerisindeyim ne yapacağı mı bilmiyorum

umarım sizi vaktinizden etmemişim buraya kadar okuduğunuz ve vereceğiniz öneriler için şimdiden teşekkür ederim
Kanka kıza açıl bekleme ben bi kıza açılıcaktım aşiri güzeldi birbirimizden de hoşlaniyoduk bi türlü imkan bulamadim ( özel mevzulardan ) 1 hafta önce bi lavukla sevgili olmuş mal gibi fingirdemelerini izliyorum git açıl bekleme açilmadikça içinde birikiyo aklinda kalicağina fiilde kalsin

milenix

80+ Gold
Kanka kıza açıl bekleme ben bi kıza açılıcaktım aşiri güzeldi birbirimizden de hoşlaniyoduk bi türlü imkan bulamadim ( özel mevzulardan ) 1 hafta önce bi lavukla sevgili olmuş mal gibi fingirdemelerini izliyorum git açıl bekleme açilmadikça içinde birikiyo aklinda kalicağina fiilde kalsin
öyle kolay kolay sevgili olacak bir kız değil ortaokul 1den beri tanıyorum şuana kadar çoğu arkadaşımızın sevgilisi oldu onunda benimde daha sevgilim olmadı

milenix

80+ Gold
Açilirsin kral o zor değil, insaniz sonuçta ne olabilir ,karşindaki farkli bi tür mü ? bu kadar özgüvensiz olma bence yaparsin
bugün açılmayı deneyim dedim olmuyor söyleyemiyorum üstüne üstlük red yersem daha kötü sonuçları olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Tarık Emir
bugün açılmayı deneyim dedim olmuyor söyleyemiyorum üstüne üstlük red yersem daha kötü sonuçları olabilir
Korkun reddedilmekten çok reddedildikten sonra olacaklar dimi okulun diline düşüceksin ve iyice bunaltcaklar diye korkuyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Tarık Emir
birkaç eksik var ama evet
Tam olarak neyden çekindiğini söyler misin şahsen bendede var bu durum açılmaya korkuyorum ne olacağını kestiremediğim için açılsam kötü sonuçlansa hem düşman gibi olucağı için onu arkadaş olarak bile kaybetmek istemiyorum hemde okuldaki gereksiz kişilerin gereksiz tavırlarını çekmke istemiyorum ama içimde durdukça yük oluyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,245
Üyeler
141,265
Son üye
Byron Parks
Top Bottom