Neler Yeni

Çok içen kızdan olurmu

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,618
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yok ya Istanbula gelecek yakın zamanda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aga neden

Ben diyorum ki bi anlık libidoyoa yaparsan yada sarhoşken yaparsan sevgilimden ne tepki beklersin seni birakmasinimi yoksa seni affedip bidaha yapmayacagina inanmasinimi?

@Kürşat K.
Çok içen biriyle olmaz içki başlı başına zaten bir bela hele bayanların içmesi bana hiç hoş gelmiyor hayatını birleştirecegin bir insanın yanına yakismasini istersin eğer içki içmesi sana sıkıntı yapmıyor ise olabilir ben şahsen acayip rahatsız olurum dünya güzeli olsa bile

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Mehmet
Çok içen biriyle olmaz içki başlı başına zaten bir bela hele bayanların içmesi bana hiç hoş gelmiyor hayatını birleştirecegin bir insanın yanına yakismasini istersin eğer içki içmesi sana sıkıntı yapmıyor ise olabilir ben şahsen acayip rahatsız olurum dünya güzeli olsa bile
Haklısın ama kızın öyle biri olmadığına eminim.Zaten genelde evde içiyor en fazla konserledede içiyor bu konuyu ona açıp rahatsizligimi dile getirmem en doğrusu olur bence. Bakirelik konusunda da duruma göre hareket ederim

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,618
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Haklısın ama kızın öyle biri olmadığına eminim.Zaten genelde evde içiyor en fazla konserledede içiyor bu konuyu ona açıp rahatsizligimi dile getirmem en doğrusu olur bence. Bakirelik konusunda da duruma göre hareket ederim
Valla bilmiyorum evde içse bile ben hos karşılamıyorum konuş bir istersen ayn içki içen biri bir yerde mutlaka patlak veriyor ve sonradan ya seni rezil ediyor ya da sen rahatsız oluyorsun ayrılma durumuna geliyorsun üzülüyorsun baştan bunları konuşun içki içmeyi bırak sigara içen biri bile bana rahatsız geliyor 😄 tabi ben çıktığım insanlar ile ciddi düşündüğüm için her ayrıntıya dikkat ediyorum içki ve sigara benim kırmızı çizgim bu noktada

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Mehmet
Valla bilmiyorum evde içse bile ben hos karşılamıyorum konuş bir istersen ayn içki içen biri bir yerde mutlaka patlak veriyor ve sonradan ya seni rezil ediyor ya da sen rahatsız oluyorsun ayrılma durumuna geliyorsun üzülüyorsun baştan bunları konuşun içki içmeyi bırak sigara içen biri bile bana rahatsız geliyor 😄 tabi ben çıktığım insanlar ile ciddi düşündüğüm için her ayrıntıya dikkat ediyorum içki ve sigara benim kırmızı çizgim bu noktada
Tamam konuşurum bu konuyu zaten yakında İstanbula gelecek

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,618
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Tamam konuşurum bu konuyu zaten yakında İstanbula gelecek
Hayırlısı olsun zaten uzak ilişkiler pek sağlıklı olmuyor umarım mutlu olursunuz ne olursa olsun üzülme değmiyor çünkü

Mert

80+ Silver
Bağımlılık düzeyindeki kimseyle olmaz.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,311
İsim
Muhammet Çağrı
Onu bunu boşver de minecraft oynicaksan gelsene arkadaş yok ya :D.

DonanımFikir

Kurban Bayramı Mübarek Olsun
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,668
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Olacağını düşünmüyorum , [arkadaştan ileri boyut için söylüyorum].
Yarın bi gün ne olacağı belli olmaz, alkole bağımlı olandan da pek hayır gelmez.
tabii ki senin hayatın senin kararın biz karışamayız.

Benim de tiktoktan tanıştığım 3 takipçili rus manitam vardı. savaş çıkınca tiktok rusyayı banladı diye hesabı kısıtlandı bi daha da konuşamadık :cautious:o_O.
Çok içen insanın kafası yerinde değildir. ertesi gün bi anda engel bile yiyebilirsin.

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,228
İsim
Ahmet Deniz
oradan konuşmak asıl sana kolay aslan parçası dayım estonyadan arkadaşını getirdi başta sevdik meğerse sonradan anladık sadece iyi gün dostu olduğunu
Estonya bir rusya/ukranya değil kendi başına bir ülke, bunu geçtim bir insandan tüm ülkeyi aynı kefeye katman senin cahilliğin aslan parçası

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Mehmet
Benim de tiktoktan tanıştığım 3 takipçili rus manitam vardı. savaş çıkınca tiktok rusyayı banladı diye hesabı kısıtlandı bi daha da konuşamadık :cautious:o_O.
Çok içen insanın kafası yerinde değildir. ertesi gün bi anda engel bile yiyebilirsin.
Aga be

Onu bunu boşver de minecraft oynicaksan gelsene arkadaş yok ya :D.
Yok sadece manita ile oynarim

Top Bottom