Neler Yeni

Çok içen kızdan olurmu

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Evet beyler su ukranyalı kızla baya bı konuştum bana Özel hayatından flaan bahsetti kız genel olarak iyi falan ama çok icitigini ve bağımlı olduğunu öğrendim sizin bir tavsiyeniz varmı? Demek istediğim kız çok içiyorsa ne gibi eksileri olabilr?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kız çok güzel bir işte calisiyor birbirmize şarkı falan önerdik baya iyi gidiyoruz yani birlikte Minecraft oynayacağız

Kafama takıldı tecrübesi yada tavsiyesi olan varsa diye bu konuyu açtım
Lişiye göre değişir şahsi gorusum olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Ahmet
Bir rus/ukranyalı kadın ile yan yana gelseler ağızlarından köpekler gibi sayla akacak ama burada klavye delikanlılığı yapmayı severler ona göre düşün derim
oradan konuşmak asıl sana kolay aslan parçası dayım estonyadan arkadaşını getirdi başta sevdik meğerse sonradan anladık sadece iyi gün dostu olduğunu

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,805
İsim
Mehmet Aslan
Evet beyler su ukranyalı kızla baya bı konuştum bana Özel hayatından flaan bahsetti kız genel olarak iyi falan ama çok icitigini ve bağımlı olduğunu öğrendim sizin bir tavsiyeniz varmı? Demek istediğim kız çok içiyorsa ne gibi eksileri olabilr?

Kız çok güzel bir işte calisiyor birbirmize şarkı falan önerdik baya iyi gidiyoruz yani birlikte Minecraft oynayacağız

Kafama takıldı tecrübesi yada tavsiyesi olan varsa diye bu konuyu açtım
kuzeyliler içmeyi sever :kekw:

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Nedox Bey
minecraft mi oynican reis

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Mehmet

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Uzak mesafeyse uğraşma bile.

ibrahimua

80+ Bronze
aşkım özür diliyorum, sarhoştum. gibi lafları duymaya hazırlan o halde :)
Ne yobazsın ya vlademirskiyle aynı yatakta uyuduysam nolmuş yani

gelen öneriler -55 ıq düzeyi, sırf alkol içiyor diye , tipinin meymenetsizliğinden girip, oturup kalkışına laf eden, neredeyse gözünün üzerinde kaşı olduğu için laf etme sığlığına düşen insanların içinde bulundukları garip bir durum bu...eleştirilen kadın kimdir, fikri nedir, zikri nedir bilmek yok, ama sonuna kadar eleştiri hakkı var..önyargının dibini görmek denebilir..
Kısaca bizim millete kadın konusunda bir şey sorma zihniyetleri o kadar geri ki mağralarında gayet rahatlar. Bir rus/ukranyalı kadın ile yan yana gelseler ağızlarından köpekler gibi sayla akacak ama burada klavye delikanlılığı yapmayı severler ona göre düşün derim
Aga senin karıyı bu götürüyo sanırım

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Mehmet
Ne yobazsın ya vlademirskiyle aynı yatakta uyuduysam nolmuş yani

Aga senin karıyı bu götürüyo sanırım
Yaw tamam abi belkide bı hata yapmış olabilr yada bi anlık azginlikoada yapmış olabilir bunu yapmış olması onun kötü bir insan olduğu anlamına gelir mi ? Bu empati yap aynısını sen yapsan Kizin nasıl tepki vermesini beklerdin ?

Nerede içtiğine bağlı.
Yani en fazla konserledede

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Nedox Bey
Yaw tamam abi belkide bı hata yapmış olabilr yada bi anlık azginlikoada yapmış olabilir bunu yapmış olması onun kötü bir insan olduğu anlamına gelir mi ? Bu empati yap aynısını sen yapsan Kizin nasıl tepki vermesini beklerdin ?

Yani en fazla konserledede
bence umutlanma oyle rus mus ukraynaliymis. Hele uzaktaysa ohooo

ibrahimua

80+ Bronze
Birincisi ben aynısını falan yapmam. İkincisi bu ne biçim bi genişlik arkadaş baskasıyla yatmıs olmasını savunuyorsun

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Mehmet
bence umutlanma oyle rus mus ukraynaliymis. Hele uzaktaysa ohooo
Yok ya Istanbula gelecek yakın zamanda

Aga neden

Birincisi ben aynısını falan yapmam. İkincisi bu ne biçim bi genişlik arkadaş baskasıyla yatmıs olmasını savunuyorsun
Ben diyorum ki bi anlık libidoyoa yaparsan yada sarhoşken yaparsan sevgilimden ne tepki beklersin seni birakmasinimi yoksa seni affedip bidaha yapmayacagina inanmasinimi?

@Kürşat K.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
930,839
Üyeler
145,807
Son üye
TRON66
Top Bottom