Neler Yeni

Çok mu şanslıyım? İade ettim

Amazon’dan Acer monitör aldım 7.5k₺
Mediamarktan gigabyte nvidia 4070 aldım 24k₺

Daha sonra sistemimi satmak zorunda kaldım bu yüzden acer ve 4070 i iade etmek istedim.

20 gün kullandığım monitörü Amazon iade aldı
4 saat kullandığım nvidia 4070 ekran kartını Mediamark iade aldı.

Ekran kartında iade almazlar diye düşünmüştüm güvenlik bandını yırtmıştım. Ama yine de aldılar. Mediamark sitesinden ilk kez ürün almıştım. Bundan sonra teknoloji ürünlerinde öncelik Amazon sonra Mediamark tercih edeceğim. Bu deneyimi sizinle paylaşmak istedim. Bence teknolojik ürünlerde 400-500 fazla verip öncelik Amazon>mediamark tan alabilirsin
Şans diye yorumladım nedeni şu 2023 Şubat da hepsiburadadan monitör aldım ghost çıktı iade etmek istedim kutunun içine garanti belgesi ve kullanma kılavuzunu koymadan göndermişim yine de iade aldılar 😁 yani bunlar yaşanıyor normalde kargo gelir gelmez gönder iade almazlar

KlausM

80+ Silver
Mediamarktan ürün alınmaz o zaman ikinci ele düşmüş cihazları sıfır diye satıyorlar

Tolga1907

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Tolga
Mediamarktan ürün alınmaz o zaman ikinci ele düşmüş cihazları sıfır diye satıyorlar
Öyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum ama dediğin mümkün. En azından benim iadelerimi anlayan birine satamazlar sistem içine sokmazlarsa. Çünkü ben aldığım ürünü direk kayıt ediyorum uygulamasina.

Skytten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Sami Açıkel
Bazı arkadaşlar saçma sapan yorum yapıyor. Burada firmaları kötülemek veya savunma amacı gütmeden şunu söyleyebilirim. Firma kafasına göre iade almaz 2. El ürün olsa almazlar zaten o ürünler fiziksel olarak ve çalışıyor mu diye inceleniyor üreticiye gönderilir önce sonra garanti kapsamında ise iade gerçekleşiyor kafanıza göre yorum yapmayın hiç mi ürün iade etmediniz be kardeşim

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Ahmet Şeker
kontrolleri yapılıyor zaten ya hazır sisteme takılıyordur yada outletten 1-2 aşşağısına satarlar

Subzero.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
s1000rr
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar.müzik.motorsiklet.spor
Amazon’dan Acer monitör aldım 7.5k₺
Mediamarktan gigabyte nvidia 4070 aldım 24k₺

Daha sonra sistemimi satmak zorunda kaldım bu yüzden acer ve 4070 i iade etmek istedim.

20 gün kullandığım monitörü Amazon iade aldı
4 saat kullandığım nvidia 4070 ekran kartını Mediamark iade aldı.

Ekran kartında iade almazlar diye düşünmüştüm güvenlik bandını yırtmıştım. Ama yine de aldılar. Mediamark sitesinden ilk kez ürün almıştım. Bundan sonra teknoloji ürünlerinde öncelik Amazon sonra Mediamark tercih edeceğim. Bu deneyimi sizinle paylaşmak istedim. Bence teknolojik ürünlerde 400-500 fazla verip öncelik Amazon>mediamark tan alabilirsin
Sayeniz de medya marka olan güvenin kalmadı. sonuç olarak ürün ikinci ele düşüyor tşkler bizleri aynıtlattığınız için.

Top Bottom