Neler Yeni

Çok ucuza toplama sistem buldum ve değerlendirmenizi istiyorum.

haysumani

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ömer Bünyamin
Bütçe
9000
Yutupta gezerken çok ucuz fiyata toplama bir pc buldum. GPU ikinci el, onun dışındaki tüm bileşenler sıfır ve linkleri mevcut. Sistemdeki monitörü almayı planlamıyorum bu yüzden fiyatı 8000lere kadar düşüyordu sanırım. Oynayacağım AAA oyunlar GTA V ve RDR2 olur onlarda da ultra grafik sevdam yok medium ayarlar bile işimi görür. Onun dışında Rainbow Six Siege ve daha az sistem gereksinimi isteyen MMORPG oyunlar oynayacağım. O yüzden işlemciyi render alma tarzı işlerde kullanmayacağım. Düzgün kullanımda bu sistem beni 2-3 sene götürür mü?

Bahsettiğim videonun linki:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eklemeyi unuttum ancak kasayı değiştireceğim ve üzerine fan ekleyeceğim

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,290
İsim
Murat Orhan
Yutupta gezerken çok ucuz fiyata toplama bir pc buldum. GPU ikinci el, onun dışındaki tüm bileşenler sıfır ve linkleri mevcut. Sistemdeki monitörü almayı planlamıyorum bu yüzden fiyatı 8000lere kadar düşüyordu sanırım. Oynayacağım AAA oyunlar GTA V ve RDR2 olur onlarda da ultra grafik sevdam yok medium ayarlar bile işimi görür. Onun dışında Rainbow Six Siege ve daha az sistem gereksinimi isteyen MMORPG oyunlar oynayacağım. O yüzden işlemciyi render alma tarzı işlerde kullanmayacağım. Düzgün kullanımda bu sistem beni 2-3 sene götürür mü?

Bahsettiğim videonun linki:

Eklemeyi unuttum ancak kasayı değiştireceğim ve üzerine fan ekleyeceğim

Gerek yok

bunuda düşünebilirsin
1650 🤢

TahinPekmez

80+ Silver
Dün vok 10 bine güzel.sistem verdi alaydın keşke

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç